Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини ННІ ЕКТ

До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

Навчальний відділ Харківського національного технічного університету сільського господарства  ім. Петра Василенка оприлюднив  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ, по ННІ та факультеті ТСЛ, який діятиме впродовж осіннього семестру 2021/2022 року. Просимо студентів ознайомитися з розкладом  у вкладці СТУДЕНТАМ та  узгодити свої навчальні плани.

Читати
До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

Захист кваліфікаційних робіт магістрами-науковцями в ННІ ЕКТ

25 та 26 травня 2021 року в ННІ ЕКТ відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів-науковців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». За освітньою програмою цього рівня навчалося 10 здобувачів, які успішно пройшли конкурсні випробовування у 2020 році.

Читати
Захист кваліфікаційних робіт магістрами-науковцями в ННІ ЕКТ

Пішла з життя Дьякова Тетяна Олександрівна

Адміністрація, профспілкове бюро та студентський комітет ННІ ЕКТ великою скорботою повідомляє, що пішла з життя завідувачка структурною лабораторією кафедри біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки Дьякова Тетяна Олександрівна.

Читати
Пішла з життя Дьякова Тетяна Олександрівна

УВАГА! ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ та Відділ з організації виховної роботи студентів  нагадують, що до закінчення творчого  конкурсу на кращий студентський відеоролик-презентацію про багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів залишилося два дні.  За цей час творчі студенти та студентські групи  ще можуть підготувати й подати до оргкомітету конкурсу  свої роботи, що взяти участь у творчому змаганні. До оргкомітету вже надійшло кілька таких робіт з різних ННІ та ФТСЛ.

Читати
Увага творчий конкурс!!!

Науковий семінар кафедри БМІТЕ

     3 березня 2021 року на кафедрі БМІТЕ відбувся науковий семінар із розгляду дисертаційної роботи Огородника Ігоря Миколайовича на тему: «Біотехнічна система для неінвазивного діагностування та корекції функціонального стану людини» зі спеціальності 05.11.17 – біологічні та медичні прилади і системи (керівник роботи доктор технічних наук, професор Висоцька Олена Володимирівна, Харківський національний аерокосмічний університет “ХАІ”) щодо представлення роботи до спеціалізованої вченої ради Д64.832.01 та присвоєння здобувачу наукового ступеня кандидата технічних наук.

Читати
Науковий семінар кафедри БМІТЕ

ВІТАННЯ РЕКТОРА

Дорогі наші жінки! Любі дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Щиро вітаю вас з початком весни, краси і гармонії! Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто вас любить і обожнює, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку!

Читати
ВІТАННЯ РЕКТОРА

Профорієнтаційна робота кафедри БМІТЕ

      26 лютого співробітники кафедри БМІТЕ Чорна Марія та Педоренко Костянтин відвідали ЗОШ № 113 м. Харкова, де провели профорієнтаційну роботу з учнями одинадцятих класів. Школярів було запрошено на День відкритих дверей, а також запропоновано взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді вступників.

Читати
Профорієнтаційна робота кафедри БМІТЕ

Увага творчий конкурс!!!

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ, Підрозділ з організації виховної роботи студентів та Профспілковий комітет університету оголошують конкурс студентських відеороликів-презентацій, які мають відображати багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів.

Читати
Увага творчий конкурс!!!

Завтра, 27 лютого відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо!

Шановні друзі! Запрошуємо Вас  відвідати День вікритих дверей 27 лютого ц.р. о 10.00 (вхід з 09:30 за ПОСИЛАННЯМ) в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який пройде в режимі онлайн. До цієї важливої події весь університет ретельно готується, а особливо керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, ФТСЛ та члени Приймальної комісії ХНТУСГ.  Під час спілкування з майбутніми вступниками та їхніми батьками і вчителями вони розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку підготовки в університеті  фахівців з різних спеціальностей.  Також йтиметься про те, як підвищити шанси майбутніх абітурієнтів для успішного складаннями ними ЗНО та  вступу на бюджетну форму навчання.

Читати
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Шановні друзі! Запрошуємо Вас  відвідати День вікритих дверей 27 лютого ц.р. о 10.00 (вхід за посиланням з 09:30) в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який пройде в режимі онлайн. До цієї важливої події весь університет ретельно готується, а особливо керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, ФТСЛ та члени Приймальної комісії ХНТУСГ.  Під час спілкування з майбутніми вступниками та їхніми батьками і вчителями вони розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку підготовки в університеті  фахівців з різних спеціальностей.  Також йтиметься про те, як підвищити шанси майбутніх абітурієнтів для успішного складаннями ними ЗНО та  вступу на бюджетну форму навчання.

Читати
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Профорієнтаційна робота кафедри БМІТЕ

   02 лютого 2021 року викладачі кафедри БМІТЕ Косуліна Н. Г., Чорна М. О. та Бородай І. І. відвідали з профорієнтаційною метою Липковатівський аграрний коледж – державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки України та розташований у селі Липкуватівка Нововодолазького району Харківської області.

Читати
Профорієнтаційна робота кафедри БМІТЕ

Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

Українським вченим буде презентовано оновлений інтерфейс платформи Web of Science Core Collection та можливості інших електронних ресурсів. Про особливості оновленого інтерфейсу платформи Web of Science Core Collection, можливості та функції референс-менеджера EndNote, формування авторських профілів науковців йтиметься під час серії вебінарів, які пройдуть у січні-лютому цього року на онлайн-платформі Webex. Лектором вебінарів, які організовує компанія Clarivate, виступить експертка компанії з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Ірина Тихонкова. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Участь у них безкоштовна. Графік вебінарів. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р. Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує семінари січень-лютий 2021 р.  Семінари відбуватимуться в онлайн режимі. Участь у семінарах безкоштовна. Вхід вільний за посиланням: http://webinar.ukrintei.ua/ Початок семінарів об 11-00 год. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р.  Інформація підготовлена Науковою бібліотекою ХНТУСГ.

Читати
Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

Відбулося засідання Вченої ради університету

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося засідання Вченої ради університету, яке провів ректор О.В. Нанка.  На засіданні було розглянуто низку  робочих питань, які стосувалися покращення освітньої та науково-дослідницької роботи в університеті і стану фінансування закладу.

Читати
Відбулося засідання Вченої ради університету

Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося чергове засідання Наглядової ради університету, на якому було заслухано звіт ректора О.В.Нанки про роботу в 2020 році та основні напрями розвитку університету у 2021 році. Засідання проходило під головуванням голови Наглядової ради ХНТУСГ С.І. Чернова, а більшість членів ради брали участь в засіданні онлайн. У засіданні Наглядової ради також взяли участь перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко, проректор з наукової роботи В.І. Мельник, проректор з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А.В. Микитась та головний бухгалтер Т.П. Даниленко.

Читати
Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

ІЗ КОЛЕДЖУ — В УНІВЕРСИТЕТ

Саме такий шлях обирають більшість випускників Харківського фахового коледжу харчової промисловості ХНТУСГ, який є одним з найстаріших закладів фахової передвищої освіти на Харківщині. Нещодавно коледжу виповнилось 90 років і за цей час навчальний заклад, що розпочинав свою діяльність, як Харківський технологічний технікум молочно-масляної промисловості, посів міцні позиції на регіональному ринку освітніх послуг. Але останнім часом на цьому  ринку (як і на ринку праці)  відбуваються дуже динамічні зміни, що ставлять нові вимоги і перед викладачами, і перед самими студентами.

Читати
2.1

Підтримайте наш YouTube-канал

Пригадуємо найяскравіші події із життя нашого університету. А їх за останні роки було дуже багато.  Однією з таких подій стало відкриття в університеті (на базі ННІ МСМ) навчально-наукової лабораторії фірми Case, яка і досі успішно працює та розвивається.

Читати
Підтримайте наш YouTube-канал