uk en

Новини ННІ ЕКТ

ГОТУЄМО ЕНЕРГОАУДИТОРІВ

ГОТУЄМО ЕНЕРГОАУДИТОРІВ

23.10.2020

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка запрошує слухачів із базовою профільною вищою інженерною освітою пройти курс професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. Проект здійснюється у співпраці з державною установою «Фонд енергоефективності» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit, GIZ).

Читати
Конкурс-виставка «Барви осені – 2020» в ННІ ЕКТ

Конкурс-виставка «Барви осені – 2020» в ННІ ЕКТ

13.10.2020

     7 жовтня 2020 р. до корпусу ННІ ЕКТ завітала осінь з усією своєю золотою красою… Членами студентської ради інституту було відтворено атмосферу, яку ми кожного дня спостерігаємо дивлячись із вікон… Щорічні, традиційні, конкурси-виставки «Барви осені» та “Електричний гарбуз” дали змогу нашим студентам показати свої творчі здібності в різних проявах. Різноманітність конкурсних робіт була достатньою.

Читати
Всесвітній День прибирання у ННІ ЕКТ

Всесвітній День прибирання у ННІ ЕКТ

24.09.2020

     19 вересня 2020 року за ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» в Україні проходив «Всесвітній День прибирання», до якого долучились наші студенти ННІ ЕКТ. З молодіжним ентузіазмом і гарним настроєм вони провели прибирання території біля корпусу інституту, де впорядкували квіткові газони, клумби, та елементи ландшафтного дизайну.

Читати
ІТ БЕЗ МЕЖ ТА КОРДОНІВ

ІТ БЕЗ МЕЖ ТА КОРДОНІВ

22.09.2020

Уже з першого курсу навчання студенти ХНТУСГ отримують професійну орієнтацію, яка спрямовує їх на розвиток тих чи інших компетентностей і пошук свого місця на ринку праці. Велику допомогу в цьому надає Інститут післядипломної освіти, який тісно співпрацює з директорами ННІ і факультету ТСЛ, а також з підприємствами і кампаніями реального сектора.  Наприклад, нещодавно, за підтримки директора ІПО д.т.н., доцента А. К. Автухова, в.о. директора ННІ ЕКТ к.т.н., доцента В.І. Жили та завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, д.т.н., доцента С.О. Тимчука студенти першого курсу ННІ ЕКТ, що навчаються за спеціальностями 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 123 Комп’ютерна інженерія отримали можливість зустрітися з провідними фахівцями компанії DataArt.

Читати
Новий конкурс від ЄС

Новий конкурс від ЄС

15.09.2020

Європейська Комісія запрошує українських дослідників та інших стейкхолдерів взяти участь у віртуальних тренінгах щодо нового конкурсу за напрямом «Європейський зелений курс». Конкурс проводиться в  межах восьмої Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Читати
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

10.09.2020

Колектив ХНТУСГ ім. Петра Василенка щиро вітає доктора технічних наук, професора кафедри Біомедичної інженерії та теоретичної електроніки Черенкова Олександра Даниловича з Днем народження!

Читати
3D-принтером тут нікого не здивуєш (фоторепортаж)

3D-принтером тут нікого не здивуєш (фоторепортаж)

04.09.2020

З початком нового навчального року в Навчально-науковому інституті енергетики та комп’ютерних технологій (ННІ ЕКТ) панує помітне пожвавлення. Після вимушеного карантину та літніх канікул студенти знову повернулись в навчальні аудиторії. І хоч зараз надається перевага дистанційним формам навчання, у невеликих групах  триває і безпосереднє спілкування з викладачами. В ННІ ЕКТ для цього створені всі умови, у чому ми переконалися, відвідавши кілька навчальних аудиторій та спеціалізованих лабораторій при кафедрах інституту.

Читати
ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

01.09.2020

Збори студентів 1-го курсу відбудуться 07.09.2020 р. о 10:00 у 309 аудиторії в корпусі по вул. Різдвяна, 19. — Збори студентів 3-го курсу прискореної форми навчання відбудуться  07.09.2020 р. о 12:00 у 309 аудиторії в корпусі по вул. Різдвяна, 19.

Читати
Конкурс для молодих вчених

Конкурс для молодих вчених

18.08.2020

15 серпня 2020 року МОН оголосило П’ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний НАКАЗ  розміщено на сайті Міністерства. Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Читати
Нагородження переможців конкурсу наукових робіт

Нагородження переможців конкурсу наукових робіт

16.07.2020

Нагородження переможців Конкурсу наукових робіт «Гендерна політика очима української молоді»!

Читати
Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

10.07.2020

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Читати
Вітаємо наших магістрів!

Вітаємо наших магістрів!

12.06.2020

Нинішнього року 31 студент нашого університету успішно захистив кваліфікаційні магістерські роботи за своїми спеціальностями і отримав диплом випускника 2-го рівня вищої освіти.  На жаль, через карантинні обмеження цього року випуск магістрів відбувався без традиційних урочистостей. Але кожен з них отримав щирі вітання на свою адресу від ректора Університету О.В. Нанки та директорів відповідних навчально-наукових інститутів ХНТУСГ: О.М. Мороза (ННІ ЕКТ), О.В. Сайчука (ННІ ТС) та В.М. Власовця (ННІ МСМ). Дивитись ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ. Такі ж вітання отримали і батьки випускників, які за роки навчання стали справжніми друзями нашого Університету.

Читати