Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання Вченої ради університету

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося засідання Вченої ради університету, яке провів ректор О.В. Нанка.  На засіданні було розглянуто низку  робочих питань, які стосувалися покращення освітньої та науково-дослідницької роботи в університеті і стану фінансування закладу.

Зокрема, керівник навчального відділу ХНТУСГ Н.Г. Бережна  доповіла про результати моніторингу якості освіти та освітніх послуг в університеті за підсумками зимової екзаменаційної сесії 2020/2021 н.р. РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЗИМОВОЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ 2020-2021.

З аналізом результатів науково-дослідницької роботи університету у 2020 році виступив  проректор з наукової роботи В.І. Мельник. У своєму виступі Віктор Іванович зупинився на питаннях фінансування цих робіт а також акцентував увагу на  ризиках і завданнях щодо покращення  цього напрямку роботи у 2021 році. НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ХНТУСГ 2020

Члени Вченої ради також  заслухали доповідь головного бухгалтера ХНТУСГ Т.П. Даниленко про результати фінансово-економічної діяльності закладу  у 2020 році і план його фінансування у 2021 році. РЕЗУЛЬТАТИ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ХНТУСГ 2020.

Було заслухано інформацію про результати анкетування студентів ХНТУСГ щодо їхньої оцінки якості навчально-виховного процесу (Н.М. Колпаченко) та інформацію першого проректора університету М.Л. Лисиченка щодо виконання рішень Вченої ради за I семестр 2020/2021 навчального року і план роботи ради у II семестрі.

З усіх питань порядку денного членами Вченої ради були ухвалені відповідні рішення, які будуть доведені до безпосередніх виконавців.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.