Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

УВАГА! ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ та Відділ з організації виховної роботи студентів  нагадують, що до закінчення творчого  конкурсу на кращий студентський відеоролик-презентацію про багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів залишилося два дні.  За цей час творчі студенти та студентські групи  ще можуть підготувати й подати до оргкомітету конкурсу  свої роботи, що взяти участь у творчому змаганні. До оргкомітету вже надійшло кілька таких робіт з різних ННІ та ФТСЛ.

Тому запрошуємо до участі у  творчому змаганні й інших студентів та студентські групи і нагадуємо, що одна особа або творча група може подати на конкурс лише одну роботу.

Конкурсні роботи  мають  розкривати навчально-виховну роботу і  матеріально-технічну  базу навчальних підрозділів, розповідати про цікавих викладачів або співробітників університету і коледжів,  успішних студентів, цікаві заходи, події тощо.

Формат відеоролика  – вільний. Хронометраж 3-5 хвилин.

Конкурсні роботи  можна надсилати або приносити до  25 березня 2021 року у відділ медіакомунікацій (ауд. № 118) або у відділ виховної роботи студентів  (ауд.  №209) головного корпусу ХНТУСГ (вул. Алчевських, 44).

Електронна пошта: vuhovnarobota_hntusg@ukr.net

Телефон для довідок: 050-19-157-32 Кірюхіна Маргарита Олександрівна.

Просимо дирекції ННІдеканат ФТСЛ та адміністрації коледжів ХНТУСГ підтримати студентські комітети та всіляко допомогти їм в реалізації творчих проєктів. З 25 березня комісія у складі: В.М. КісяМ.О.  Кірюхіної та Л.В. Фірсової буде розглядати та визначати переможців конкурсу.

Автори  (творчі групи) трьох найкращих відеороликів отримають грошові винагороди, дипломи   та  солодкі подарунки від організаторів конкурсу.

Оргкомітет конкурсу.