Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини та події

Азада Джумаєва: «Мрію, щоб мій син також навчався в ХНТУСГ».

Продовжуємо знайомство з іноземними студентами, які навчаються в нашому університеті. Неодмінно маємо сказати про студентів із сонячного Туркменістану. Адже це найбільша група студентів-іноземців, які були направлені до нашого університету своєю країною. Наразі вони освоюють спеціальності: Деревообробні та меблеві технології, Будівництво та цивільна інженерія,  Право,  Економіка,  Транспортні технології, Облік і оподаткування,  Менеджмент,  Галузеве машинобудування,  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Читати
Азада Джумаєва: «Мрію, щоб мій син також навчався в  ХНТУСГ».

Фахівець Вовчанського коледжу бере участь в розробленні стандартів фахової передвищої освіти

Методист ВСП «Вовчанський фаховий коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка» Тетяна Бондарєва бере участь  в розробленні стандартів для  фахової передвищої освіти в Україні. На початку 2020 року вона  пройшла конкурсний відбір до складу науково-методичної комісії МОН України (наказ №907 від 09.07.2020), була включена до складу підкомісії 014 «Середня освіта», а згодом була обрана головою цієї підкомісії.

Читати
Черновик

Озеленення на науковій основі

У навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ завзято взялися за  благоустрій території та її озеленення. Причому, дуже творчо підійшли до цього процесу.

Читати
Озеленення на науковій основі

Запрошуємо на конференцію

29 – 30 квітня 2021 року в Навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва». Оргкомітет запрошує до  участі в роботі конференції вчених, фахівців, провідних спеціалістів, практиків, керівників підприємств, аспірантів та студентів.

Читати
Запрошуємо на конференцію

Вітаємо з Днем народження!

Від імені колективу, ректорату та профспілкового комітету ХНТУСГ щиро вітаємо з Днем народження керівника навчального відділу ХНТУСГ, доцента кафедри транспортних технологій і логістики та  члена ректорату  Наталію Георгіївну Бережну.

Читати
Вітаємо з Днем народження!

Запрошення на конференцію

Кафедра обліку та аудиту ХНТУСГ запрошує наукових і науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти взяти участь у ІIІ-й Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «ОСНОВНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, АУДИТУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».

Читати
Запрошення на конференцію

Якість навчання – сучасна, оплата – доступна

Як ми вже інформували, одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого університету є розвиток міжнародної співпраці, в тому числі щодо підготовки іноземних громадян, які навчаються в ХНТУСГ за різними спеціальностями. Якщо у 2017 році контингент іноземних студентів, що навчалися в нашому університеті, нараховував 119 осіб, то у 2018 році вже навчалося   304 студенти, у 2019 – 348 іноземних громадян і наприкінці 2020 р. – 300 іноземців з 21 країни світу.

Читати
Якість навчання – сучасна, оплата – доступна

Відбувся інформаційний семінар

Сьогодні, 9 квітня, відбувся семінар з питань  інформаційного забезпечення діяльності університету в сучасних умовах. Захід проходив  в онлайн-форматі на платформі Google Meet. В ньому  взяли участь 25 осіб, серед яких відповідальні  за інформаційний супровід сайтів та сторінок ННІ, ФТСЛ,  коледжів, представники навчального відділу та кафедр, інших структурних підрозділів університету.

Читати
Відбувся інформаційний семінар

Ціннісні орієнтири українського студентства

Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Монне (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні) започатковує дослідження щодо ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства та проводить Всеукраїнське опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства».

Читати
Ціннісні орієнтири  українського студентства

Наукова робота студентів відзначена на конкурсі

6 квітня 2021 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова і газова промисловість»,  в якому взяли участь понад 100 учасників з 80 науковими роботами. (більше…)

Читати
Диплом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Нове видання за участю наших науковців

На початку 2021 року відоме міжнародне видавництво IWA Publishing видало наукову монографію  Pharmaceutical Wastewater Treatment Technologies: Concepts and Implementation Strategies (Фармацевтичні стічні води. Технології очищення: Концепції і реалізація стратегії) за загальною редакцією науковців Nadeem A Khan, Sirajuddin Ahmed, Viola Vambol and Sergij Vambol (професор кафедри Безпеки життєдіяльності та права).

Читати
Нове видання за участю наших науковців

Відбулася Міжнародна науково-методична конференція

6-7 квітня відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми освітньо-виховного процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання». Організаторами конференції виступили:  Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківський національний університет сільського господарства імені Петра Василенка (міжнародний відділ та кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін), Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Політехнічний університет Каталонії (Іспанія), Йорданський національний університет (Йорданія), Німецька академія перепідготовки (Німеччина), Туркменський сільськогосподарський університет імені С.А. Ніязова (Туркменістан), Брестський державний технічний університет (Білорусь), Громадська організація «Українська асоціація суспільствознавців та педагогів», Громадська організація «Науково-дослідницький  інститут українознавства та козацтва».

Читати
Відбулася Міжнародна науково-методична конференція

Кафедра мовної підготовки запрошує

Шановні колеги! Кафедра мовної підготовки запрошує усіх бажаючих взяти  участь у  ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Science, Education, Innovations» (іноземними мовами).

Читати
Кафедра мовної підготовки запрошує