Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини та події

Презентація спеціальності 051 Економіка

Кафедра економіки та маркетингу  Харківського  національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка презентує спеціальність 051 Економіка, а а також освітньо-професійні програми “Економіка“, “Бізнес-економіка” та Міжнародна економіка”.

Читати
Презентація спеціальності 051 Економіка

Відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу “Студентська весна-2021”

Як ми вже інформували, 16 червня в Харкові  відбулося нагородження переможців XXVI  Міського фестивалю-конкурсу “Студентська весна-2021”, в якому активну участь  брали студенти та співробітники  нашого університету.  Варто зазначити, що   Відділом  виховної роботи студентів ХНТУСГ на конкурс було представлено 10 номерів та 3  відеороботи, які оцінювало авторитетне  журі. Високий професіоналізм та креативність  наших студентів дали можливість  вибороти на конкурсі  3 перших місця, 2 третіх та отримати 4 дипломи лауреата.

Читати
Черновик

Студентська весна-2021. Підсумки конкурсу.

16 червня у Харкові відбулося урочисте  закриття XXVI Міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2021» та церемонія нагородження переможців. За багаторічну співпрацю та якісну підготовку організації і проведення конкурсу «Студентська весна – 2021» також було нагороджено кращих працівників закладів вищої освіти  міста Харкова. Серед них і  завідувач кафедри Культури, спорту та туризму ХНТУСГ – Марина Олегівна Мазоренко. Диплом їй вручав директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олексій Чубаров.

Читати
Студентська весна-2021. Підсумки конкурсу.

В Україні завершено посівну кампанію

В Україні завершується сівба ранніх ярих зернових і зернобобових культур. За даними Міністерства агропромислового розвитку,  станом на 10 червня 2021 року було  посіяно: пшениці – 174,7 тис. га (99%); ячменю – 1,33 млн га (96%); вівса – 186,8 тис. га (96%); гороху – 229,6 тис. га (98%).

Читати
В Україні завершено посівну кампанію

Презентація спеціальності 242 Туризм

Менеджер з туризму — одна з найзатребуваніших спеціальностей на ринку праці. Отримати таку спеціальність можна в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка. З 2018 року кафедра ЮНЕСКО  “Філософія людського спілкування та соціально-гуманітарних дисциплін” ХНТУСГ здійснює підготовку конкурентноздатних  фахівців, які володіють сучасними технологіями  в галузі туризму. Освітня діяльність здійснюється за кількома напрямками у співпраці з підприємствами туристичної галузі регіону.

Читати
Презентація спеціальності 242 Туризм

Шановні майбутні вступники!

Як що ви бажаєте вступити до нашого Університету і маєте сертифікати ЗНО минулих років (2018, 2019, 2020),  пам’ятайте, що вступ здійснюється на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту або  диплома молодшого спеціаліста. Звертайтеся за консультаціями до Приймальної комісії ХНТУСГ за адресою: вул. Алчевських, 44 або за телефонами +38 (057) 700 39 15, +38 (066) 213 50 38, +38 (098) 012 26 93.

Читати
Актуальна інформація

Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту запрошує на навчання

Традиції знань та сучасні технології у поєднанні з ґрунтовною практичною підготовкою на підприємствах партнерах – це Ваш шлях до успіху! В навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту створені унікальні освітні програми, які враховують вимоги сучасних європейських стандартів та орієнтовані на підготовку професіоналів за спеціальностями: «Агроінженерія», «Автомобільний транспорт», «Агрономія» та «Екологія». https://www.youtube.com/watch?v=_2GCyuQ0Glw

Читати
Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту запрошує на навчання

Результати діяльності лабораторії «Агроспецексперт»

Метою та головними завданнями лабораторії «АГРОСПЕЦЕКСПЕРТ» є проведення наукових досліджень, виконання науково-дослідних робіт, надання науково-технічних послуг, виготовлення науково-технічної продукції на замовлення підприємств, організацій, установ та фірм, проведення інноваційної діяльності, а також забезпечення умов для якісної підготовки фахівців, зокрема,  фахівців вищої наукової кваліфікації.

Читати
Результати діяльності лабораторії «Агроспецексперт»

До уваги вступників та їхніх батьків!

Міністерство освіти і науки України  продовжує публікувати серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків. У п’ятій серії йдеться про пріоритетність подання заяв. Пріоритет вказує на черговість розгляду поданих особою заяв на вступ. Під час подання заяв потрібно розташовувати їх у порядку зацікавленості, де на першому місці буде  заява, подана на найбільш бажану конкурсну пропозицію. Наступна заява – з нижчим пріоритетом. Після подання заяви змінити пріоритетність неможливо.

Читати
До уваги вступників та їхніх батьків!

Микола Федчук збирає друзів

І куди тільки доля не закидала випускників нашого університету! Наприклад, Микола Олексійович Федчук (випускник ХІМЕСГ 1971 року) після закінчення факультету механізації був направлений на роботу в Одеський НДІ сільськогосподарського машинобудування, а потім  за набором поїхав аж  на Чукотку.

Читати
Микола Федчук збирає друзів

ВІД СЕСІЇ ДО СЕСІЇ

У студентів старших курсів  Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка триває залікова сесія. Попереду складання екзаменів і атестація.  А поки є вільна хвилина, можна з друзями посидіти на зеленій галявині перед головним корпусом університету й поспілкуватися з друзями.  Погода сприяє, літній настрій – також.

Читати
Черновик

Вітаємо наших борців з черговою перемогою

8-13 червня у Варшаві проходили Міжнародні рейтингові турніри: Ziolkowski (вільна боротьба), Pytlasinski (греко-римська боротьба) та Poland Open (жіноча боротьба). 13 червня, в заключний день Рейтингового турніру Питлясинського у Варшаві золоту нагороду до скарбниці української збірної приніс харків’янин Семен Новіков (87). Окрім медалі Новікова на цьому турнірі українські борці греко-римського стилю вибороли ще 3 нагороди – срібло (Ярослав Фільчаков) та дві бронзи (Богдан Ковернюк та Ясаф Зейналов). У загальнокомандному заліку збірна України посіла п’яте місце.

Читати
Вітаємо наших борців з черговою перемогою

“Нас навчали бути людьми…”

Ці слова належать колишньому випускнику нашого університету, а точніше — ХІМЕСГ — Анатолію Васильовичу Цилюрику, який в далекому  1982 році закінчив електрофакультет (нині – ННІ енергетики та комп’ютерних технологій).  З того часу відбулося багато змін і в житті університету, і в житті його випускників. Але  більшість з них з приємністю згадують свої студентські роки і при нагоді відвідують  рідну Альма-Матер.  От і Анатолій Васильович нещодавно завітав до ХНТУСГ, щоб зустрітися зі своїм колишнім однокурсником Віктором Івановичем Жилою (в.о. директора ННІ ЕКТ) та іншими співробітниками університету. І не просто зустрітися, а обговорити  шляхи співпраці між нашим університетом та Радою сільгоспвиробників  Золочівського (а тепер Богодухівського)  району.

Читати
Черновик

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА-2021»

В умовах карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом Міністрів України, та з уведенням карантину у м. Києві Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра -2021» проходила у квітні 2021 р. віртуально, з використанням нових онлайн-технологій на базі двох сайтів:

Читати
РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА-2021»

З Днем народження!

Сьогодні, 10 червня, народилася світла, яскрава і талановита людина  — Ольга Скрипка. Впродовж багатьох років Ольга Іванівна  є обличчям творчого колективу нашого університету, без якої не обходиться  жодне свято, жоден концерт чи масовий захід. Вона і організатор, і ведуча, і артистка, і просто душа нашої великої університетської родини. Тому сьогодні ми також від усієї душі вітатаємо  Олю з Днем народження і бажаємо їй безмірного щастя, нових творчих успіхів і досягнень.

Читати
З Днем народження!