uk en

Новини та події

Відбувся інформаційний семінар

Відбувся інформаційний семінар

09.04.2021

Сьогодні, 9 квітня, відбувся семінар з питань  інформаційного забезпечення діяльності університету в сучасних умовах. Захід проходив  в онлайн-форматі на платформі Google Meet. В ньому  взяли участь 25 осіб, серед яких відповідальні  за інформаційний супровід сайтів та сторінок ННІ, ФТСЛ,  коледжів, представники навчального відділу та кафедр, інших структурних підрозділів університету.

Читати
Ціннісні орієнтири  українського студентства

Ціннісні орієнтири українського студентства

09.04.2021

Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Монне (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні) започатковує дослідження щодо ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства та проводить Всеукраїнське опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства».

Читати
Наукова робота студентів відзначена на конкурсі

Наукова робота студентів відзначена на конкурсі

08.04.2021

6 квітня 2021 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова і газова промисловість»,  в якому взяли участь понад 100 учасників з 80 науковими роботами. (more…)

Читати
Нове видання за участю наших науковців

Нове видання за участю наших науковців

08.04.2021

На початку 2021 року відоме міжнародне видавництво IWA Publishing видало наукову монографію  Pharmaceutical Wastewater Treatment Technologies: Concepts and Implementation Strategies (Фармацевтичні стічні води. Технології очищення: Концепції і реалізація стратегії) за загальною редакцією науковців Nadeem A Khan, Sirajuddin Ahmed, Viola Vambol and Sergij Vambol (професор кафедри Безпеки життєдіяльності та права).

Читати
Відбулася Міжнародна науково-методична конференція

Відбулася Міжнародна науково-методична конференція

07.04.2021

6-7 квітня відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми освітньо-виховного процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання». Організаторами конференції виступили:  Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківський національний університет сільського господарства імені Петра Василенка (міжнародний відділ та кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін), Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Політехнічний університет Каталонії (Іспанія), Йорданський національний університет (Йорданія), Німецька академія перепідготовки (Німеччина), Туркменський сільськогосподарський університет імені С.А. Ніязова (Туркменістан), Брестський державний технічний університет (Білорусь), Громадська організація «Українська асоціація суспільствознавців та педагогів», Громадська організація «Науково-дослідницький  інститут українознавства та козацтва».

Читати
СЬОГОДНІ СТУДЕНТ,  ЗАВТРА — ПРАЦЕВЛАШТОВАНИЙ ІНЖЕНЕР

СЬОГОДНІ СТУДЕНТ, ЗАВТРА — ПРАЦЕВЛАШТОВАНИЙ ІНЖЕНЕР

07.04.2021

6 квітня 2021 р. відбулася презентація проекту «ПрофіFEST. Професійна мережа майбутнього», який в онлайн форматі створила команда Харківського міського центру зайнятості на чолі його директором С.В. Піженком.

Читати
Кафедра мовної підготовки запрошує

Кафедра мовної підготовки запрошує

07.04.2021

Шановні колеги! Кафедра мовної підготовки запрошує усіх бажаючих взяти  участь у  ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Science, Education, Innovations» (іноземними мовами).

Читати
Вітання з 24-ю річницею від дня заснування ННІ БМ

Вітання з 24-ю річницею від дня заснування ННІ БМ

07.04.2021

Шановні колеги, студенти, випускники! Вітаю усіх вас з 24-ю річницею від дня заснування Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту!

Читати
УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ЗАХОДАХ GLOBAL MONEY WEEK

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ЗАХОДАХ GLOBAL MONEY WEEK

06.04.2021

З 22 по 28 березня 2021 року проходило святкування Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week). Global Money Week ‒ міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього. Для підвищення фінансової грамотності української молоді Національний банк України розробив насичену пізнавально-навчальну та інтерактивну програму.

Читати
Чергова перемога наших спортсменів

Чергова перемога наших спортсменів

06.04.2021

Нещодавно в місті  Суми проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед борців до 23-х років, в якому  взяли майже 200 спортсменів із 13 областей України. Харківську область на чемпіонаті представляли  студенти нашого університету, які здобули кілька вагомих перемог. Зокрема,  Андрій Кулік   (ФТСЛ) посів I місце у ваговій категорії  72 кг, Михайло Вішневецький   (ННІ МСМ) – I місце у ваг. кат. 130 кг, Артем Рябов   (ННІ БМ) – III місце у ваг. кат. 63 кг і  Владислав Коваленко  (ННІ МСМ) – III місце у ваг. кат. 130 кг.

Читати
ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

06.04.2021

У зв’язку із високим рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, у Харківській області проводиться робота щодо вакцинації населення, в тому числі працівників сфери освіти. Співробітники університету, які бажають  пройти щеплення, мають подати інформацію керівникам структурних підрозділів.

Читати
Розпочалася науково-практична конференція

Розпочалася науково-практична конференція

06.04.2021

5 квітня 2021 року в нашому університеті  розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Ринкові технології та бізнес аналітика»,  організована кафедрою маркетингу та медіакомунікацій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Співорганізаторами конференції виступили: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Рада молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, ГО «Об’єднання Маркетологів України», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Сумський національний аграрний університет, Полтавський державний аграрний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Університет Григорія Сковороди у Переяславі.

Читати
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

06.04.2021

 Студент ННІ ТС Микола Марченко став переможцем  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)» й  на підсумковій науково-практичній конференції був нагороджений дипломом I ступеня. Конференція проходила 30 березня ц.р. дистанційно на базі Національного університету«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і в ній взяло участь 32 студенти з 20 закладів вищої освіти.   Вітаємо Миколу Марченка та його наукового керівника Є.І. Калініна, д.т.н., професора, завідувача кафедри експлуатації, надійності, міцності та будівництва імені В. Я. Аніловича, з цією перемогою та бажаємо їм подальших  успіхів і нових досягнень. Ю.І. Колєснік, асистент кафедри ЕНМБ ім. В.Я. Аніловича

Читати
І робота, і практика

І робота, і практика

05.04.2021

У навчально-дослідному господарстві ХНТУСГ розпочалися весняно-польові роботи, а заодно і практичні заняття для студентів. Наразі, у зв’язку з карантинними обмеженнями,  студенти проходять практичну підготовку заочно, щоб влітку продовжити її в польових умовах.  Професор В.М. Власовець і  доцент А.П. Горбаньов   розповідають студентам про особливості агротехнічних робіт, які проводяться на одному з полів навчально-дослідного господарства університету.

Читати
Анонс: інформаційний семінар

Анонс: інформаційний семінар

05.04.2021

9 квітня об 11.00  відділ медіакомунікацій ХНТУСГ проведе  онлайн-семінар з питань  інформаційного забезпечення діяльності університету в сучасних умовах.

Читати
Підсумки творчого конкурсу

Підсумки творчого конкурсу

05.04.2021

У березні 2021 року в Україні для школярів і студентів закладів вищої освіти проходив Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності. Цей захід започатковано з 2012 року в Україні  і він проводиться в понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні є Національний банк України, як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЄСР.

Читати