Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини ННІ МСМ

До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

Навчальний відділ Харківського національного технічного університету сільського господарства  ім. Петра Василенка оприлюднив  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ, по ННІ та факультеті ТСЛ, який діятиме впродовж осіннього семестру 2021/2022 року. Просимо студентів ознайомитися з розкладом  у вкладці СТУДЕНТАМ та  узгодити свої навчальні плани.

Читати
До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

День поля в Інституті овочівництва і баштанництва НААН

19 серпня 2021 року в Інституті овочівництва і баштанництва НААН відбувся День поля. В заході прийняли участь члени кафедри сільськогосподарських машин. Професор Пастухов В. І. представив екологічноощадну енергозберігаючу технологію вирощування картоплі.

Читати
Події та заходи

Вітаємо з Ювілеєм!

Щиро вітаємо з ювілеєм Олександра Анатолійовича Романашенка, доцента кафедра оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова!

Читати
Вітаємо з Ювілеєм!

Приємне знайомство у стінах університету

Сьогодні у Приймальній комісії ХНТУСГ познайомились з цьогорічним випускником Балаклійського ліцею Антоном Бєлєвцовим та його мамою Оленою Анатоліївною. Вони приїхали до університету щоб отримати консультацію щодо вступу Антона до нашого закладу за спеціальністю 208 Агроінженерія.

Читати
Приємне знайомство у стінах університету

І наука, і практика

Студенти нашого університету, які навчаються за спеціальністю 201 Агрономія, під керівництвом старшого викладача, кандидата с.г. наук В. А. Бондаренко мали прекрасну можливість ознайомитися з останніми напрацювання аграрної науки в галузі рослинництва та насінництва. Сьогодні вони взяли участь у Дні поля, що проходив на базі Інституту рослинництва ім. В. Юр’єва НААН України, й на демонстраційному полігоні  оглянули  перспективні сорти і гібриди зернових культур та ознайомились і новітніми технологіями захисту рослин.

Читати
День поля-2021. Фоторепортаж

Молодість перемагає

На передодні Дня молоді в Новобаварському районі м. Харкова відбулося нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року». Це звання присуджується за вагомі досягнення в різних галузях суспільного життя і за нього боролися молоді люди віком від 14 до 35 років, які мешкають, навчаються та працюють у Новобаварському районі м. Харкова.

Читати
Молодість перемагає

Микола Федчук збирає друзів

І куди тільки доля не закидала випускників нашого університету! Наприклад, Микола Олексійович Федчук (випускник ХІМЕСГ 1971 року) після закінчення факультету механізації був направлений на роботу в Одеський НДІ сільськогосподарського машинобудування, а потім  за набором поїхав аж  на Чукотку.

Читати
Микола Федчук збирає друзів

Еліта науковців з агроінженерії поповнилась новими фахівцями!

Останній тиждень весни ознаменувався важливою подією для аграрно-технічної спільноти, а саме – захистом дипломних робіт здобувачами вищої освіти за освітньо-науковою програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 Агроінженерія.

Читати
Еліта науковців з агроінженерії поповнилась новими фахівцями!

Початок роботи МНПК Молодь і технічний прогрес в АПВ – запрошуємо!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь і технічний прогрес в АПВ», яка відбудеться 17-18 травня 2021 року в навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Читати
Молодь і технічний прогрес в АПВ - запрошуємо!

Експлуатація машин і обладнання – відкрита лекція

17 травня 2021 року о 10:00 годині онлайн відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Комплектування оптимальних агрегатів в системах рослинництва. » на тему «Технологія та організація збирання ранніх зернових культур».

Читати
Експлуатація машин і обладнання - відкрита лекція

Весняно-польові роботи – продовження виконання дослідів по Госпдоговірній тематиці

В ННІ механотроніки і систем менеджменту на кафедрі оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова проводяться роботи по виконанню договору з ПАТ «Ельворті» Червона зірка, Кіровоградської області за темою: «Наукові дослідження та удосконалення дослідного зразка посівної машини Vega-8 Profi для сумісного посіву просапних культур».

Читати
Весняно-польові роботи – продовження виконання дослідів по Госпдоговірній тематиці

Вшанування пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні викладачами ННІ МСМ

06.05.2021 року за підтримки Профспілкового комітету університету, Ректорату та Профспілкового комітету ННІ МСМ викладачі кафедр на чолі з Дирекцією ННІ МСМ здійснили ходу до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні воїнам та урочисте покладання квітів.

Читати
Вшанування пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні викладачами ННІ МСМ

Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва – підсумки!

Впродовж двох днів останнього тижня квітня в стінах навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ проводилась ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних і технологічних систем агровиробництва» в on-line режимі.

Читати
Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва – підсумки!

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу

Студенти кафедри безпеки життєдіяльності та права прийняли участь у заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. 20 квітня 2021 року на базі  Національного університету водного господарства та природокористування відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». Конкурсна комісія розглянула 91 студентську наукову роботу, що надійшли з 34 закладів вищої освіти України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Читати
За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу