uk en

Новини ННІ МСМ

Вітаємо з днем народження!

Вітаємо з днем народження!

24.03.2021

Щиро вітаємо з ювілеєм доцента кафедри сільськогосподарських машин, кандидата технічних наук Романа Васильовича Кириченко!

Читати
УВАГА! ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

УВАГА! ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

23.03.2021

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ та Відділ з організації виховної роботи студентів  нагадують, що до закінчення творчого  конкурсу на кращий студентський відеоролик-презентацію про багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів залишилося два дні.  За цей час творчі студенти та студентські групи  ще можуть підготувати й подати до оргкомітету конкурсу  свої роботи, що взяти участь у творчому змаганні. До оргкомітету вже надійшло кілька таких робіт з різних ННІ та ФТСЛ.

Читати
Результати вебінару «Ефективна експлуатація та обслуговування техніки»

Результати вебінару «Ефективна експлуатація та обслуговування техніки»

15.03.2021

Сьогодні, 15 березня 2021 року, відбувся вебінар на тему «Ефективна експлуатація та обслуговування техніки» в он-лайн режимі з використанням платформи Google  Meet. Модераторами були Сергій Харченко, професор кафедри ОТС ХНТУСГ та Михайло Шуляк, завідувач кафедра ТіА ХНТУСГ. За дві години учасники мали змогу прослухати дві доповіді, а саме «Особливості конструкції сучасних фільтрів», доповідачем якої був Олег Продеус, Sales manager / HD filters MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine та «Новітній клас моторних олив для комерційного транспорту, його польові випробування в Україні», доповідач –  Михайло Музика, Technical Support Engineer Castrol Ukraine LLC.

Читати
Вебінар “Ефективна експлуатація та обслуговування техніки”

Вебінар “Ефективна експлуатація та обслуговування техніки”

12.03.2021

Шановні здобувачі вищої освіти ОПП “Агроінженерія” та ОПП “Автомобільний транспорт”, викладачі та інженери!

Читати
ВІТАННЯ РЕКТОРА

ВІТАННЯ РЕКТОРА

06.03.2021

Дорогі наші жінки! Любі дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Щиро вітаю вас з початком весни, краси і гармонії! Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто вас любить і обожнює, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку!

Читати
Увага творчий конкурс!!!

Увага творчий конкурс!!!

01.03.2021

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ, Підрозділ з організації виховної роботи студентів та Профспілковий комітет університету оголошують конкурс студентських відеороликів-презентацій, які мають відображати багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів.

Читати
Завтра, 27 лютого відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо!

Завтра, 27 лютого відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо!

26.02.2021

Шановні друзі! Запрошуємо Вас  відвідати День вікритих дверей 27 лютого ц.р. о 10.00 (вхід з 09:30 за ПОСИЛАННЯМ) в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який пройде в режимі онлайн. До цієї важливої події весь університет ретельно готується, а особливо керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, ФТСЛ та члени Приймальної комісії ХНТУСГ.  Під час спілкування з майбутніми вступниками та їхніми батьками і вчителями вони розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку підготовки в університеті  фахівців з різних спеціальностей.  Також йтиметься про те, як підвищити шанси майбутніх абітурієнтів для успішного складаннями ними ЗНО та  вступу на бюджетну форму навчання.

Читати
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

17.02.2021

Шановні друзі! Запрошуємо Вас  відвідати День вікритих дверей 27 лютого ц.р. о 10.00 (вхід за посиланням з 09:30) в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який пройде в режимі онлайн. До цієї важливої події весь університет ретельно готується, а особливо керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, ФТСЛ та члени Приймальної комісії ХНТУСГ.  Під час спілкування з майбутніми вступниками та їхніми батьками і вчителями вони розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку підготовки в університеті  фахівців з різних спеціальностей.  Також йтиметься про те, як підвищити шанси майбутніх абітурієнтів для успішного складаннями ними ЗНО та  вступу на бюджетну форму навчання.

Читати
Як додати статті в Google Academy

Як додати статті в Google Academy

14.02.2021

Читати
Як експортувати статті з Google Academy в Orcid

Як експортувати статті з Google Academy в Orcid

13.02.2021

Читати
Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова

Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова

01.02.2021

На кафедрі ОТС ім. Т.П. Євсюкова ННІ МСМ створено команду підготовлених фахівців, які проводять профорієнтаційну роботу у школах та коледжах м. Харкова і Харківської області з метою залучення майбутніх випускників  до вступу в університет.  З цією метою співробітники кафедри нещодавно  відвідали відділ освіти Балаклійської міської ради, де зустрілися з керівництвом відділу та передали йому комплекти інформаційних матеріалів, підготовлених Приймальною комісією ХНТУСГ для загальноосвітніх закладів міста.

Читати
Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П.Євсюкова з Балаклійським відділенням освіти

Профорієнтаційна робота кафедри ОТС ім. Т.П.Євсюкова з Балаклійським відділенням освіти

30.01.2021

На сьогоднішній день настав найвідповідальніший етап профорієнтації абітурієнтів, в зв’язку з тим, що почалася реєстрація для здачі ЗНО. Які предмети будуть обрані школярами, такий і буде результат набору студентів для навчання в нашому університеті. На кафедрі ОТС ім. Т.П. Євсюкова створена команда підготовлених, активних, зацікавлених профорієнтаторів, які проводять роботу в школах і коледжах по залученню абітурієнтів. Завдяки якісним матеріалам, підготовленим приймальною комісією університету значно полегшується залучення абітурієнтів для участі в заходах, що проводяться нашим ННІ МСМ і університетом. Підвищена увага до абітурієнтів зрозуміла: від набору абітурієнтів на вході залежать показники ефективності навчального процесу, якість і кількість роботи викладачів і навіть штатний розклад професорсько-викладацького складу. Тому кафедра націлена, в першу чергу, на забезпечення кількості зацікавлених абітурієнтів, щоб був гідний конкурс і високий прохідний бал ЗНО.

Читати
Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

28.01.2021

Українським вченим буде презентовано оновлений інтерфейс платформи Web of Science Core Collection та можливості інших електронних ресурсів. Про особливості оновленого інтерфейсу платформи Web of Science Core Collection, можливості та функції референс-менеджера EndNote, формування авторських профілів науковців йтиметься під час серії вебінарів, які пройдуть у січні-лютому цього року на онлайн-платформі Webex. Лектором вебінарів, які організовує компанія Clarivate, виступить експертка компанії з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Ірина Тихонкова. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Участь у них безкоштовна. Графік вебінарів. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р. Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує семінари січень-лютий 2021 р.  Семінари відбуватимуться в онлайн режимі. Участь у семінарах безкоштовна. Вхід вільний за посиланням: http://webinar.ukrintei.ua/ Початок семінарів об 11-00 год. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р.  Інформація підготовлена Науковою бібліотекою ХНТУСГ.

Читати
Відбулося засідання Вченої ради університету

Відбулося засідання Вченої ради університету

28.01.2021

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося засідання Вченої ради університету, яке провів ректор О.В. Нанка.  На засіданні було розглянуто низку  робочих питань, які стосувалися покращення освітньої та науково-дослідницької роботи в університеті і стану фінансування закладу.

Читати
Багаторічна співпраця з Балаклійським районом

Багаторічна співпраця з Балаклійським районом

27.01.2021

Якщо ви хочете отримати вищу освіту з гарантованим державою працевлаштуванням, стабільною заробітною платою, повним соціальним пакетом і перспективою кар’єрного росту, якщо ви хочете, щоб близькі та друзі пишалися Вами, а Ви твердо стояли на ногах і без страху дивилися в майбутнє, наш університет – ХНТУСГ, це достойний вибір навчального закладу для забезпечення такого майбутнього.

Читати
Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

26.01.2021

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося чергове засідання Наглядової ради університету, на якому було заслухано звіт ректора О.В.Нанки про роботу в 2020 році та основні напрями розвитку університету у 2021 році. Засідання проходило під головуванням голови Наглядової ради ХНТУСГ С.І. Чернова, а більшість членів ради брали участь в засіданні онлайн. У засіданні Наглядової ради також взяли участь перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко, проректор з наукової роботи В.І. Мельник, проректор з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А.В. Микитась та головний бухгалтер Т.П. Даниленко.

Читати