Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Захист кваліфікаційних робіт магістрами-науковцями в ННІ ЕКТ

25 та 26 травня 2021 року в ННІ ЕКТ відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів-науковців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». За освітньою програмою цього рівня навчалося 10 здобувачів, які успішно пройшли конкурсні випробовування у 2020 році.

 Захист кваліфікаційних робіт проводився за змішаною системою, більшість студентів виявили бажання захищати у дистанційному режимі з використанням сервісу Google Meet.

За результатами захисту робіт всі здобувачі показали чудові презентації, гарно підготовлені доповіді та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.

Одноголосним рішенням комісії всі студенти отримали оцінки «відмінно», а здобувачі Чала Надія, Бугай Павло, Омельченко Віталій та Плотнікова Яна отримали дипломи з відзнакою.

Одною із кращих кваліфікаційних робіт була робота Чалої Надії, присвячена експериментальним дослідженням та прогнозуванню генерації електричної енергії сонячною електростанцією. Зі своїми дослідженнями Надія брала участь у ІІ туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт у 2021 році у двох університетах: Криворізькому національному університеті та Дніпровському державному технічному університеті і отримала два дипломи ІІ ступеню.

ННІ ЕКТ пишається своїми випускниками і бажає їм успіхів, щастя та добробуту.