Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!
Шановні працівники бібліотеки! Від імені ректорату прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Всеукраїнський день бібліотек – свято тих, хто любить книгу і цінує інформацію. Бібліотека завжди була, є і буде серцем, мозком і душею кожного університету, а освітня, наукова, дослідницька робота студентів, аспірантів, науковців неможлива без вашої професійної допомоги і підтримки. Нехай міцніє ваша гордість за професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами! Бажаю Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів та звершень у Вашій благородній просвітницькій справі на благо розвитку Державного біотехнологічного університету! Руслан ТИХОНЧЕНКО в.о.ректора Державного біотехнологічного університету
![Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек! Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!](https://khntusg.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/z-dnem-biblotek-555x345.jpg)