Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Пішла з життя Дьякова Тетяна Олександрівна

Адміністрація, профспілкове бюро та студентський комітет ННІ ЕКТ великою скорботою повідомляє, що пішла з життя завідувачка структурною лабораторією кафедри біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки Дьякова Тетяна Олександрівна.

Тетяна Олександрівна народилась у 1967 році в Харкові. В 1984 році закінчила середню школу №119. У 1992 році закінчила факультет електрифікації сільського господарства ХІМЕСГ і отримала кваліфікацію “інженер-електрик”. З 1988 по 1999 роки працювала на кафедрі загальної електротехніки на посаді лаборанта. З 2000 року – старший лаборант. З 2011 року – завідувачка структурної лабораторії.

Ми будемо пам’ятати Тетяну Олександрівну як чуйну і доброзичливу людину, завжди відверту, з якою приємно було спілкуватися на різні теми. Її працьовитість, уміння господарювати створювали дружню атмосферу, комфорт і порядок на кафедрі.

Щиро сумуємо і висловлюємо співчуття близьким та рідним, усім, хто її знав та поважав. Світла пам’ять Тетяні Олександрівні і нехай земля їй буде пухом.

 

Адміністрація ННІ ЕКТ,

Профспілкове бюро інституту,

Студентський комітет