Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Увага творчий конкурс!!!

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ, Підрозділ з організації виховної роботи студентів та Профспілковий комітет університету оголошують конкурс студентських відеороликів-презентацій, які мають відображати багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів.

Конкурсні роботи  мають  розкривати навчально-виховну роботу і  матеріально-технічну  базу навчальних підрозділів, розповідати про цікавих викладачів або співробітників університету і коледжів,  успішних студентів, цікаві заходи, події тощо.

Одна особа або творча група може подати на конкурс лише одну роботу.

Формат відеоролика  – вільний. Хронометрах 3-5 хвилин.

Конкурсні роботи будуть приймати  з 15 по 25 березня 2021 року включно в аудиторії №209 (вул. Алчевських, 44) або на електронну пошту vuhovnarobota_hntusg@ukr.net. Телефон для довідок: 050-19-157-32 Кірюхіна Маргарита Олександрівна.

Просимо дирекції ННІ, деканат ФТСЛ та адміністрації коледжів ХНТУСГ підтримати студентські комітети та всіляко допомогти їм в реалізації творчих проєктів. З 25 березня комісія у складі: В.М. Кіся, М.О.  Кірюхіної та Л.В. Фірсової буде розглядати та визначати переможців конкурсу.

Автори  (творчі групи) трьох найкращих відеороликів отримають грошові винагороди, дипломи   та  солодкі подарунки від організаторів конкурсу.

Оргкомітет конкурсу.

Увага творчий конкурс!!! Увага творчий конкурс!!!