Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Завтра, 27 лютого відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо!

Шановні друзі! Запрошуємо Вас  відвідати День вікритих дверей 27 лютого ц.р. о 10.00 (вхід з 09:30 за ПОСИЛАННЯМ) в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який пройде в режимі онлайн. До цієї важливої події весь університет ретельно готується, а особливо керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, ФТСЛ та члени Приймальної комісії ХНТУСГ.  Під час спілкування з майбутніми вступниками та їхніми батьками і вчителями вони розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії та специфіку підготовки в університеті  фахівців з різних спеціальностей.  Також йтиметься про те, як підвищити шанси майбутніх абітурієнтів для успішного складаннями ними ЗНО та  вступу на бюджетну форму навчання.

Для майбутніх вступників ми маємо гарні пропозиції щодо їх професійної підготовки і майбутнього працевлаштування. В університеті створені всі умови для здобуття студентами якісної освіти за обраними спеціальностями, проходження виробничої практики (в т.ч. закордоном) та набуття необхідних практичних навичок. ХНТУСГ є одним з найбільших аграрних закладів вищої освіти України IV рівня акредитації і єдиним закладом такого профілю на Сході України.

Університет пишається своїми студентами та випускниками, серед яких багато переможців та призерів Всеукраїнських студентських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, переможців Міжнародних олімпіад, конкурсів, турнірів і змагань, тощо.

День відкритих дверей (онлайн) в ХНТУСГ обіцяє бути цікавим і пізнавальним. До зустрічі!

Відділ медіакомунікацій

Приймальна комісія