uk en

Новини ННІ ТС

Навчаються майбутні підприємці

Навчаються майбутні підприємці

15.10.2020

 Професійна та практична підготовка фахівців у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка традиційно починається із вивчення дисципліни “Вступ до фаху” з поступовим набуттям  випускниками компетентностей з розв’язання складних спеціалізованих завдань та проблем підприємницьких структур із застосуванням методів їх організації і функціонування у невизначених умовах. Неодмінною частиною при цьому є проведення практичних занять у виробничих умовах на базі суб’єктів підприємництва і торгівлі, що є стейкхолдерами відповідної освітньої програми з підготовки бакалаврів і магістрів.

Читати
ОРГАНІЗАЦІЯ  ТА  ПРОВЕДЕННЯ  ПРАКТИЧНОЇ  ПІДГОТОВКИ    СТУДЕНТІВ  У  ННІ ТС

ОРГАНІЗАЦІЯ  ТА  ПРОВЕДЕННЯ  ПРАКТИЧНОЇ  ПІДГОТОВКИ   СТУДЕНТІВ  У  ННІ ТС

05.10.2020

На кафедрі технічних систем і технологій тваринництва ННІ ТС практична підготовка для студентів університету була організована та проведена з спеціальностей: 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» – навчальна «Системи технологій»; 208 «Агроінженерія» – навчальна з дисципліни “Технологія виробництва продукції тваринництва”,  133 «Галузеве машинобудування » – навчальна, виробнича та науково-дослідна.

Читати
Новий конкурс від ЄС

Новий конкурс від ЄС

15.09.2020

Європейська Комісія запрошує українських дослідників та інших стейкхолдерів взяти участь у віртуальних тренінгах щодо нового конкурсу за напрямом «Європейський зелений курс». Конкурс проводиться в  межах восьмої Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Читати
Вітаємо з перемогою наших регбістів!

Вітаємо з перемогою наших регбістів!

14.09.2020

13 вересня 2020 р. у місті Кривий Ріг відбулась перша гра чемпіонату України вищої ліги з регбі-15 між командами РК “ТЕХ-А-С (ХНТУСГ, ННІ ТС) і  РК “Кривий Ріг”.  У запеклій грі з рахунком 20:17 перемогу отримала команда “Тех-А-С”. Про це нам повідомив начальник студенської регбійної команди “ТЕХ-А-С”, член Харківської обласної федерації регбі О.В. Тихонов.

Читати
Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!

11.09.2020

Сьогодні відзначає свій ювілей  завідувач кафедри Технічних систем та технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника, к.т.н., професор Олександр Артемович Науменко. Йому виповнилось 70 років! Щиро вітаємо нашого колегу з цієї славною датою, яка є знаменною для нашого університету. Адже Олександр Артемович є випускником ХІМЕСГ (1972 р.) і присвятив йому понад 40 (!)  років свого життя.

Читати
На шляху удосконалення і розвитку (фоторепортаж)

На шляху удосконалення і розвитку (фоторепортаж)

05.09.2020

Знайомлячись з готовністю навчально-наукових інститутів університету до нового навчального року, співробітники відділу медіакомунікацій відвідали ННІ технічного сервісу, який очолює д.т.н., професор О.В. Сайчук. Зустрівши нас на вході, Олександр Васильович відразу показав обсяг виконаних робіт з ремонту будівлі інституту: оновлено фасад, зміцнено фундамент, частково замінено труби водовідведення, впорядковано прилеглу територію і т. ін. Можливо, хтось зауважить, що все це не має прямого відношення до організації освітнього процесу. Але люди, які тут працюють, так не вважають, тому докладають всіх зусиль для того, щоб утримувати в належному стані приміщення свого інституту, створюючи  гарні умови і для себе, і для студентів.

Читати
Як стати Послом європейської молоді?

Як стати Послом європейської молоді?

03.09.2020

Сучасний світ пропонує досить багато можливостей для студентської молоді: стажування за кордоном, навчальні та ознайомчі поїздки до найвпливовіших інституцій ЄС, участь у міжнародних тренінгах, форумах та семінарах, волонтерські заходи або, навіть, можливість стати Послом європейської молоді. Саме останньою можливістю скористався студент другого курсу Навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Владислав Коваль.

Читати
Конкурс для молодих вчених

Конкурс для молодих вчених

18.08.2020

15 серпня 2020 року МОН оголосило П’ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний НАКАЗ  розміщено на сайті Міністерства. Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Читати
Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

10.07.2020

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Читати
Для майбутніх вступників

Для майбутніх вступників

10.07.2020

“Ми не зробимо вас розумнішими, але ми навчимо вас думати”. Директор ННІ технічного сервісу Олександр Сайчук запрошує на навчання майбутніх бакалаврів та магістрів, у яких є всі шанси стати класними фахівцями своєї справи.

Читати
Що таке стипендіальний рейтинг?

Що таке стипендіальний рейтинг?

01.07.2020

Майбутнім студентам, які планують вступати до нашого Університету  за державним (регіональним) замовленням та навчатися за рахунок коштів державного бюджету (а також їхнім батькам)   радимо обов’язково ознайомитися із Положенням про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, яке розроблене на підставі Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про державний бюджет України»  та Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення».

Читати
ЕКЗАМЕНИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

ЕКЗАМЕНИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

23.06.2020

Щоб стати бакалавром з галузевого машинобудування, майбутній фахівець протягом навчального курсу має засвоїти цілу низку предметних знань, методик і технологій, передбачених Освітньо-професійною програмою  для даної спеціальності, успішно скласти іспити з основних дисциплін і потім захистити свою бакалаврську роботу за обраною темою.

Читати