Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ РЕМОНТНОГО ВИРОБНИЦТВА»

25–26 березня 2021 року на кафедрі «Технологічні системи ремонтного виробництва імені О.І. Сідашенка» за програмою XVII-го Міжнародного форуму молоді «Молодь і сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі» було проведено он-лайн засідання секції №6 «Інновації та розвиток технологічних систем ремонтного виробництва».

Для участі в роботі секції було надіслано тез доповідей, загальною кількістю – 51. Результати своїх науково-дослідних робіт на форум представили студенти, магістранти, аспіранти, молоді вчені, як українських так і зарубіжних, закладів вищої освіти та профільних підприємств. Дводенну роботу секції в он-лайн режимі було проведено за участі всіх НПП кафедри ТСРВ, на чолі з керівником секції, к.т.н., доцентом Романченком В.М.

Особливу увагу учасників форуму привернула доповідь начальника лабораторії іонізуючих методів контролю, ДП “Завод імені В.О. Малишева” Т.В. Мальцева, присвячена проблемі підвищення триботехнічних властивостей поршневих кілець багатошаровим зміцненням наноструктурним покриттям, а також наукові доповіді-презентації, виконані к.т.н., доцентом, докторантом ХНТУСГ імені Петра Василенка С.П. Романюк та асистентами кафедри ТСРВ А.В. Захаровим та А.А. Нещеретом (науковий керівник – д.т.н., професор Т.С. Скобло). За результатами роботи секції, також необхідно відмітити змістовність та якість розкриття наукових фахових проблем галузі машинобудування в доповідях, підготовлених під керівництвом к.т.н., доцента кафедри ТСРВ Є. С. Дерябкіної, студентами ННІ ТС Н.В. Лошак, Є.І. Труфановим, Н.І. Китань та Є.В. Слівкіним.

Підбиваючи підсумки роботи цьогорічного форуму студентської молоді слід відзначити науково-практичну цілеспрямованість досліджень представлених під час роботи секції та, попри вимушені загальнодержавні карантинні обмеження, достатньо високу активність його учасників.

В.А. Бантковський, член оргкомітету

КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ РЕМОНТНОГО ВИРОБНИЦТВА»КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ РЕМОНТНОГО ВИРОБНИЦТВА»

КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ РЕМОНТНОГО ВИРОБНИЦТВА»

КОРОТКИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ РЕМОНТНОГО ВИРОБНИЦТВА»