Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Практичний досвід – запорука підготовки висококваліфікованого фахівця

 Нещодавно  студенти 1-го курсу ННІ ТС спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» під час навчально-ознайомлювальної практики з дисципліни «Технологія виробництва продукції тваринництва» (керівник к.с.г.н., доцент Нагорний С.А.) відвідали Дергачівську дитячо-юнацьку кінно-спортивну школу, племінний репродуктор з розведення української верхової породи коней Харківської державної зооветеринарної академії, де ознайомилися з технікою безпеки при роботі з кіньми, технологією утримання та тренінгу спортивних коней, а також класичними видами кінного спорту (конкуром та виїздкою).

Окрім цього студенти на практиці вивчили статі коня, будову кінського спорядження, правила гнуздання, сідлання коней і правила верхової їзди, виміряли основні лінійні проміри з подальшим розрахунком індексів тілобудови на предмет відповідності до стандарту породи, провели етологічні дослідження шляхом групових хронометражних спостережень за табуном коней на пасовищі та дійними коровами на вигульно-кормовому майданчику.

Особливу подяку кафедра «Технічних систем і технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника»  ХНТУСГ ім. Петра Василенка висловлює директору кінно-спортивної школи М.П. Петрушці за гостинність і можливість практичного та поглибленого вивчення цієї особливої галузі тваринництва на виробництві.

ЦППКСМ.