uk en

Новини ННІ ТС

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

10.07.2020

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Читати
Для майбутніх вступників

Для майбутніх вступників

10.07.2020

“Ми не зробимо вас розумнішими, але ми навчимо вас думати”. Директор ННІ технічного сервісу Олександр Сайчук запрошує на навчання майбутніх бакалаврів та магістрів, у яких є всі шанси стати класними фахівцями своєї справи.

Читати
Що таке стипендіальний рейтинг?

Що таке стипендіальний рейтинг?

01.07.2020

Майбутнім студентам, які планують вступати до нашого Університету  за державним (регіональним) замовленням та навчатися за рахунок коштів державного бюджету (а також їхнім батькам)   радимо обов’язково ознайомитися із Положенням про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, яке розроблене на підставі Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про державний бюджет України»  та Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення».

Читати
ЕКЗАМЕНИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

ЕКЗАМЕНИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

23.06.2020

Щоб стати бакалавром з галузевого машинобудування, майбутній фахівець протягом навчального курсу має засвоїти цілу низку предметних знань, методик і технологій, передбачених Освітньо-професійною програмою  для даної спеціальності, успішно скласти іспити з основних дисциплін і потім захистити свою бакалаврську роботу за обраною темою.

Читати
МЕХАТРОНІКА, ЯК ТВОРЧІСТЬ

МЕХАТРОНІКА, ЯК ТВОРЧІСТЬ

17.06.2020

Ви навіть не уявляєте, скільки людей в різний час працювали над вивченням і удосконаленням трактора, як складного технічного організму. Для того щоб зробити цей трактор надійнішим, ефективнішим, безпечнішим, зрештою, комфортнішим. Сотні, а може й тисячі конструкторів, інженерів, механіків, дизайнерів… Але провідну роль у вдосконаленні цього організму завжди відігравали науковці, які пропонували обґрунтовані й вивірені рішення, що спирались на численні експерименти та  наукові дослідження. Такі роботи тривають і в наш час, коли, здавалось, би ми маємо найдосконаліші трактори і тракторні агрегати, як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Але науковці все рівно працюють над їх удосконаленням, якому, як відомо, немає межі.

Читати
Свій шлях у  велику науку він розпочинав із студентської лави

Свій шлях у велику науку він розпочинав із студентської лави

16.06.2020

Дуже часто шлях у велику науку починається із студентської лави: з першого реферату, з першої наукової доповіді, з першої конференції чи  наукового диспуту. Таким шляхом пройшов і  Євген Іванович Калінін, який є доктором технічних наук та завідувачем кафедри надійності, міцності і технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича ХНТУСГ ім. П. Василенка.

Читати
Бути собою, бути успішним

Бути собою, бути успішним

16.06.2020

Саме цього навчають тих студентів, які вирішили освоїти спеціальність   «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і поступили на навчання до  ХНТУСГ. Майбутніх підприємців та бізнесменів тут готують в ННІ технічного сервісу, а точніше – на кафедрі підприємництва, торгівлі і біржової діяльності. Причому, готують не просто майбутніх підприємців чи бізнесменів, а успішних людей, які завжди зможуть знайти своє місце в житті, де б вони не працювали.

Читати
Вітаємо наших магістрів!

Вітаємо наших магістрів!

12.06.2020

Нинішнього року 31 студент нашого університету успішно захистив кваліфікаційні магістерські роботи за своїми спеціальностями і отримав диплом випускника 2-го рівня вищої освіти.  На жаль, через карантинні обмеження цього року випуск магістрів відбувався без традиційних урочистостей. Але кожен з них отримав щирі вітання на свою адресу від ректора Університету О.В. Нанки та директорів відповідних навчально-наукових інститутів ХНТУСГ: О.М. Мороза (ННІ ЕКТ), О.В. Сайчука (ННІ ТС) та В.М. Власовця (ННІ МСМ). Дивитись ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ. Такі ж вітання отримали і батьки випускників, які за роки навчання стали справжніми друзями нашого Університету.

Читати
Здоров’я і безпека — понад усе

Здоров’я і безпека — понад усе

11.06.2020

Незважаючи на послаблення карантинних заходів, які були введені у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  адміністрація ХНТУСГ  нагадує всім співробітникам та студентам  про необхідність дотримання в приміщеннях і аудиторіях університету маскового режиму та інших обмежувальних заходів. Див. ПАМ’ЯТКА

Читати
З Днем народження!

З Днем народження!

06.06.2020

Вітаємо з Днем народження директора навчально-наукового інституту технічного сервісу, доктора технічних наук, професора кафедри ТСРВ Сайчука Олександра Васильовича!

Читати
День відкритих дверей (онлайн) в ХНТУСГ

День відкритих дверей (онлайн) в ХНТУСГ

05.06.2020

20 червня 2020 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені П.Василенка пройде День відкритих дверей, під час якого майбутні вступники та їхні батьки зможуть в дистанційному режимі поспілкуватися з керівництвом Університету та членами Приймальної комісії, а також дізнатися про особливості цьогорічної вступної кампанії і про Правила прийому до ХНТУСГ.

Читати
Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента викладача кафедри підприємництва

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента викладача кафедри підприємництва

28.05.2020

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Петренко Анну Віталіївну!

Читати