Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ВАСИЛЯ АНДРІЙОВИЧА ПОЛЬОТОВА

З глибоким сумом сповіщаємо, що 30 жовтня на 72-му році життя помер доцент кафедри технології конструкційних матеріалів ХНТУСГ, колишній заступник декана факультету Технічного сервісу Василь Андрійович Польотов.

Василь Андрійович Польотов народився в 1949 році в  с. Яковлівка Бєлгородської області. У 1966 році закінчив Яковлівську середню школу після чого поступив в Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, який закінчив у 1976 році. З цього часу розпочав свою наукову і викладацьку діяльність на кафедрі «Технологія матеріалів» ХІМЕСГ, а з 14 січня 2005 року став доцентом цієї кафедри.

В.А. Польотов був визнаним фахівцем у галузі матеріалознавства та технічного сервісу, працював над дослідженням проблем зносостійкості металів, брав активну участь в університетських та міжнародних наукових конференціях, керував науково-дослідною роботою студентів.

В останні роки своєї роботи в ХНТУСГ В.А. Польотов виконував обов’язки заступника декана факультету Технічного сервісу з виховної роботи…

Висловлюємо щирі співчуття близьким і рідним Василя Андрійовича та всім, хто знав цю прекрасну людину.

Світла пам’ять про Василя Андрійовича Польотова назавжди залишиться в наших серцях.

Друзі та колеги.