Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

28 жовтня 2021 року відбулось засідання вченої ради Державного біотехнологічного Університету, на якому було розглянуто всі питання за порядком денним. Офіційна частина засідання розпочалась із вручення дипломів та нагород співробітникам та студентам Університету. Далі в робочому порядку було представлено та затверджено план роботи вченої ради ДБТУ на І семестр 2021-2022 навчального року.

Представлено результати експертиз  І етапу конкурсного відбору проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2022 році за рахунок коштів державного бюджету України за бюджетною програмою «Наукова та науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» та рекомендації щодо надання проєктів до Міністерства освіти і науки України для проходження другого етапу конкурсного відбору. За підсумками до ІІ етапу конкурсу будуть направлені 7 проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок та 5 проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

Представлено та затверджено теми дисертацій здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та докторантів. Представлено завдання щодо покращення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів для формування контингенту здобувачів вищої освіти. Представлено та затвердження положення щодо забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів. Представлено до вчених звань науково-педагогічних працівників університету. Зокрема, до вченого звання професора: Суску Анастасію Анатоліївну, професора кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу; Зубкова Сергія Олександровича, професора кафедри економіки та бізнесу; Слюсаренка Дмитра Вікторовича, професора кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології. До вченого звання доцента  – Боровкову Вікторію Миколаївну, доцента кафедри біотехнологій в тваринництві.

Також в пункті додатково були розглянуті та затверджені питання щодо  утворення разових спеціалізованих вчених рад та про зміни назв кафедр та факультету.

Джерело: офіційний сайт ДБТУ.

Фото відділу медіакомунікацій ХНТУСГ.