uk en

Газета “Світоч знань”

Сафлор — перспективна олійна  культура

Сафлор — перспективна олійна культура

22.07.2020

Сьогодні в навчально-дослідному господарстві ХНТУСГ ім. П. Василенка пройшла виїзна нарада  співробітників кафедри агротехнологій та екології, під час якої науковці  та студенти-практиканти ознайомились із попередніми  результатами  дослідів, що були закладені на експериментальних  ділянках  з використанням різних сортів зернових та технічних культур.

Читати
Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

10.07.2020

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Читати
ДЕРЕВООБРОБНІ ТА МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЦЕ ЦІКАВО

ДЕРЕВООБРОБНІ ТА МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЦЕ ЦІКАВО

23.06.2020

Завідувачка кафедри  деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ А.А. Суска презентує спеціальності, за якими готують фахівців на очолюваній нею кафедрі, зокрема: 187 “Деревообробні та меблеві технології” і 205 “Лісове господарство”.

Читати
Відкриті для спілкування та співпраці

Відкриті для спілкування та співпраці

20.06.2020

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка пройшов черговий  День відкритих дверей. Цього разу  через карантинні заходи він проходив в онлайн-режимі з використанням електронних засобів комунікації.

Читати
Бібліотека: місце традицій, простір інновацій

Бібліотека: місце традицій, простір інновацій

18.06.2020

Вітаємо  всіх, хто прагне  навчатися, розвивати знання і створювати успішне майбутнє України.  Наукова бібліотека ХНТУСГ готова допомагати вам навчатися  і відпочивати разом з книгою, зорієнтуватися в морі нової інформації і знайти  відповіді на всі хвилюючі питання, бо бібліотека це Всесвіт.

Читати
Іменні стипендії — кращим науковцям

Іменні стипендії — кращим науковцям

12.06.2020

Сьогодні у приміщенні Харківської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вшанування кращих науковців Харківщини, які мають  особисті досягнення в галузі науки або зробили вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області. Відзнаки вручав голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер.

Читати
До 90-річчя Університету | Наш День Народження

До 90-річчя Університету | Наш День Народження

12.06.2020

Сьогодні історичний день. Рівно 90 років тому, 12 червня 1930 року, Рада Народних Комісарів  УРСР ухвалила Постанову про реорганізацію ВИШів та ВТИШів і про передачу їх у відання відповідних наркоматів. У розділі «Сільськогосподарська галузь» передбачалося створення у Харкові інституту механізації та електрифікації сільського господарства на базі відділень механізації Харківського та Полтавського сільськогосподарських інститутів. Ця реформа, затверджена пізніше Постановою ВЦВК і  РНК СРСР від 23 липня 1930 року, спричинила дроблення старих сільськогосподарських навчальних закладів і створення десятків нових галузевих однофакультетних інститутів, в тому числі Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства (ХІМЕСГ).

Читати
Результати наукової діяльності ХНТУСГ  за показниками SCOPUS та Web of Science

Результати наукової діяльності ХНТУСГ за показниками SCOPUS та Web of Science

09.06.2020

З метою популяризації наукових традицій і сучасних досягнень вчених ХНТУСГ пропонуємо до вашої уваги огляд показників «значимості» публікацій і рейтингу університету в найавторитетніших наукометричних БД Scopus та Web of Science.

Читати
Архів газети “Світоч знань”

Архів газети “Світоч знань”

26.01.2020

Читати