Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Звіт ректора затвердили одноголосно

Сьогодні в ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулися збори трудового колективу, на яких із звітом щодо виконання умов контракту з МОН України та виконання положень Статуту університету виступив  ректор ХНТУСГ  О.В. Нанка.

Збори проходили в конференц-залі університету, де були присутні представники ректорату, а більшість членів трудового колективу брали участь у зборах дистанційно через засоби відеозв’язку.  Як повідомив перший проректор університету М. Л. Лисиченко, звіт ректора в електронній формі  попередньо був розісланий представникам структурних підрозділів університету і вони вже мали можливість з ним ознайомитися. Тому для доповіді ректора було відведено близько 20 хвилин.

На початку свого звіту ректор ХНТУСГ О.В. Нанка зазначив, що, не зважаючи на важке становища в Україні й у світі, у 2020 році  університет продовжував стабільно працювати, зберіг свій кадровий потенціал і фінансову стабільність, що є дуже важливим  показником діяльності закладу вищої освіти.  Наразі за незалежними рейтингами ХНТУСГ посідає 3 місце серед аграрних закладів вищої освіти України і 7 місце серед усіх закладів вищої освіти Харківської області, це є результатом роботи всього колективу університету.

Далі у своїй доповіді ректор ХНТУСГ  зупинився на основних показниках фінансово-господарської діяльності університету, освітньо-виховної,  науково-дослідницької тощо. Зокрема, О.В. Нанка наголосив на тому, що нинішній фінансовий рік університет завершує без боргів по зарплатах, податкових і комунальних платежах, що є дуже важливою умовою для забезпечення стабільної роботи ЗВО та його розвитку. Також ректор підвів підсумки цьогорічної вступної кампанії, наголосивши на її позитивних і негативних аспектах, відзначив важливість збільшення контингенту студентів, які навчаються за заочною формою навчання та за контрактом, окреслив проблеми і перспективи розвитку міжнародної співпраці і т.д.

Особливу увагу у своїй доповіді ректор акцентував на необхідності пошуку резервів для розвитку науково-дослідницької діяльності університету, підвищення якості освіти, розвитку масового спорту серед студентів тощо.

Наприкінці свого звіту О.В. Нанка подякував членам трудового колективу за плідну роботу у 2020 році й побажав усім  міцного здоров’я, мирного неба і успіхів, а університету –  процвітання.

В обговоренні звіту ректора ХНТУС взяли участь  директор ННІ МСМ В.М. Власовець,  зав. кафедрою ДТСЛК А.А. Суска, професор кафедри ТПХВ О.М. Шаніна, голова студентського парламенту А.В. Заїка, відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко, проректор з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А. В. Микитась.

За підсумками обговорення звіт  ректора ХНТУСГ О.В. Нанки  був одноголосно затверджений зборами трудового колективу. Після цього Олександр Володимирович Нанка ще раз подякував  своїм колегам за довіру і підтримку й привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

Наразі пропонуємо переглянути презентацію  ЗВІТУ РЕКТОРА ХНТУСГ 2020. Повна версія звіту буде оприлюднена на сайті університету в розділі “Публічна інформація”.

 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.