Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Ми намагаємось зрозуміти мотивацію кожного вступника, який приходить до нашого Університету і планує в ньому навчатися. Тому для нас дуже важливою є їхня думка.  І саме тому ми звертаємося до наших абітурієнтів з проханням  пояснити (коротко)  свою мотивацію, яка привела їх до нашого університету.

 Чому ви вибрали саме наш заклад вищої освіти?

 За якою спеціальністю плануєте навчатися?

Яким хотіли б бачити своє майбутнє після закінчення  нашого вишу?

Будемо вдячні, якщо Ви поділитеся своїми думками на наших сторінках в соціальних мережах і позначите їх хештегом  #ЯвибираюХНТУСГ

 Можливо, таким чином ми краще зрозуміємо один одного і зможемо чимось один одному  допомогти. У будь-якому разі будемо щиро вдячні за Ваші відгуки та коментарі про Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, двері якого завжди відчинені для тих, хто хоче здобувати якісну освіту і будувати свою майбутню професійну кар’єру.

І найголовніше! Автори трьох найкращих мотиваційних дописів з хештегом #ЯвибираюХНТУСГ отримають цікаві призи від організаторів флешмобу.

 Приймальна комісія та Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ