Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Бібліотека: місце традицій, простір інновацій

Вітаємо  всіх, хто прагне  навчатися, розвивати знання і створювати успішне майбутнє України.  Наукова бібліотека ХНТУСГ готова допомагати вам навчатися  і відпочивати разом з книгою, зорієнтуватися в морі нової інформації і знайти  відповіді на всі хвилюючі питання, бо бібліотека це Всесвіт.

Наукова бібліотека ХНТУСГ покликана забезпечити право кожного знати  і бути поінформованим. То ж відкривайте нові можливості і світ разом з нами!

Наш підхід до обслуговування користувачів міститься в абревіатурі назви Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка – ХНТУСГ: ми розвиваємо Хист до навчання, володіємо Надійними інформаційними ресурсами, відкриваємо Талановитим шлях до творчості, гарантуємо Успішність засвоєння знань, сприяємо Самоосвіті і самовдосконаленню кожного  студента, докладаємо максимум зусиль до виховання Гідного громадянина України – господаря своєї землі.Бібліотека: місце традицій, простір інновацій

Наукова бібліотека ХНТУСГ інтегрована у цифрове навчальне і наукове середовище університету, в єдиному інформаційному просторі якого дотримуються Кодексу честі ХНТУСГ, правил академічної доброчесності. Користувачі забезпечені можливістю користуватись ресурсами бібліотеки в онлайн-режимі. Постійно до послуг користувачів – сайт Наукової бібліотеки, Електронний каталог, репозитарій Open Archive KhNTUA, ресурс WEB-портфоліо науковців ХНТУСГ та інші.

Інформаційно-бібліотечні ресурси НБ повністю забезпечують навчальний і науковий процес і сприяють диференційованому якісному та оперативному обслуговуванню користувачів на всіх пунктах обслуговування Бібліотеки.

Фонди бібліотечного пункту обслуговування № 1 в Навчально- наукових інститутах (ННІ) механотроніки і систем менеджменту (МСМ) та ННІ технічного сервісу (ТС) сприяють навчанню студентів і надають дослідницьку підтримку науковцям щодо вивчення і організації досліджень з агроінженерії, , механотроніки агропромислового виробництва, інженерії виробництва та переробки продукції тваринництва, галузевого машинобудування, виробничої логістики та інженерії поверхні у технологічних системах ремонтного виробництва, проектування і технічного оснащення об’єктів агропідприємств, сервісної інженерії та контролю якості і надійності машин, будівництва та цивільної інженерії, комп’ютерних технологій у будівництві. До послуг користувачів – абонемент та читальний зал. Фотозвiт Біблотека ХНТУСГ

Бібліотечний пункт № 1 – майданчик дислокації Краєзнавчо-туристичного клубу “Патріот”(проспект Московський,45).

Бібліотечний пункт № 2 в ННІ переробних і харчових виробництв (ПХВ) надає ресурси для навчання і дослідницьку підтримку студентам, науковцям щодо вивчення і організації досліджень з питань харчових технологій, обладнання переробних і харчових виробництв, математики, фізики, кібернетики, інформатики, нанотехнологій.  До послуг користувачів – абонемент та читальний зал (вул. Мироносицька, 92).

Бібліотечний пункт № 3 в ННІ бізнесу та менеджменту (БМ) забезпечує ресурсами для навчання і надає підтримку дослідницькій діяльності студентів, науковців щодо вивчення і організації досліджень з економіки, обліку і оподаткування, менеджменту, фінансів і банківської справи, маркетингу, страхування, публічного управління та адміністрування. До послуг – абонемент наукової літератури, абонемент художньої літератури, читальний зал та читальний зал для науковців (вул. Алчевських, 44).Бібліотека: місце традицій, простір інновацій

Бібліотечний пункт № 4 в ННІ енергетики та комп’ютерних технологій (ЕКТ) надає ресурси і дослідницьку підтримку студентам, науковцям щодо вивчення і організації досліджень з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, біомедичної та комп’ютерної інженерії. До послуг користувачів – абонемент. Бібліотечний пункт № 4 – майданчик дислокації читацького клубу “Слово”(вул. Різдвяна, 19).

Бібліотечний пункт обслуговування № 5 на факультеті технологічних систем і логістики (ТСЛ) забезпечує інформаційними ресурсами навчальну і дослідницьку діяльність студентів, науковців щодо вивчення і організації досліджень з питань лісового і мисливського господарств, деревообробних та меблевих технологій, транспортної логістики і міжнародних перевезень. До послуг користувачів – абонемент та читальний зал (проспект Ювілейний, 65Г).

Бібліотека ХНТУСГ прагне забезпечувати якісний інформаційний сервіс, який відповідає статусу Університету як одного з кращих аграрних вишів, з міцною репутацією у наданні освітніх послуг, з високими рейтинговими показниками у наукових дослідженнях і яскравою історією виховної діяльності. Співробітники бібліотеки пишаються своєю роботою і приділяють особливу увагу сприянню конкурентоспроможності ХНТУСГ на ринку освітніх послуг, інформаційній підтримці забезпечення якості підготовки фахівців; підвищенню рівня інформаційного забезпечення наукових досліджень, підвищенню комфортності обслуговування всіх категорій користувачів, підвищенню професійної компетентності працівників Бібліотеки, забезпеченню лідируючих позицій серед бібліотек закладів вищої освіти при збереженні і розширенні партнерських зв’язків і співробітництва з бібліотеками рідного Харкова і України. Тож, шановні абітурієнти, запрошуємо до навчання у ХНТУСГ.

Наталія Ніколаєнко,

директорка Наукової бібліотеки ХНТУСГ,

канд. наук із соц. комунікацій

Фотозвiт про діяльність Наукової бібліотеки ХНТУСГ

Бібліотека: місце традицій, простір інноваційБібліотека: місце традицій, простір інновацій