uk en

Новини Ф ТСЛ

Барви осіні

Барви осіні

11.10.2020

Сьогодні наші найкрутіші, найактивніші, найкреативніші, найкращі студенти факультету прийняли участь у щорічній університетській виставці “Барви осіні”. Експозицію нашого факультету представили роботи студентів з 1 по 4 курс. Це малюнки, картини, ляльки-мотанки, м’які іграшки, осінні букети, прикраси для жінок. А викладачка Заец Валерия надала до виставки вишиті бісером ікони. Окрім неймовірно гарної погоди та різнобарвної краси природи, осіннього настрою додала Марія Пращерук. Вона виготовила смачний гарбузяний пиріг, яким пригостили усіх бажаючих. Готувались та приймали участь з дотриманням до вимог карантину. Бережіть себе та близьких!!!!!!!!!!!!

Читати
ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ

29.09.2020

Відкрита зустріч з експертами: ID 37572 Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, ОП “Транспортні технології” Час: 1 жовтня, 2020 15:00 Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77357643148?pwd=aXRlZzZFY2gxci9vL0FwT0ZXNDM0dz09 Ідентифікатор конференції: 773 5764 3148 Пароль: 2020

Читати
Програма роботи експертної групи

Програма роботи експертної групи

28.09.2020

Програма роботи експертної групи

Читати
Лекція на тему: “Аналіз транспортного забезпечення овочевої фабрики та перспективи його розвитку”.

Лекція на тему: “Аналіз транспортного забезпечення овочевої фабрики та перспективи його розвитку”.

22.09.2020

8 вересня 2020 року на кафедрі транспортних технологій і логістики було проведено зустріч із Генеральним директором ПрАТ «Зміївська овочева фабрика» Сисенком І.І., який провів лекцію на тему: “Аналіз транспортного забезпечення овочевої фабрики та перспективи його розвитку”. А сьогодні, 17 вересня 2020 року вже представник ТОВ “АГРО-НОВА” прочитав лекцію “Застосування новітніх технологій при перевезенні сільськогосподарських вантажів у міжміському сполученні”. Слід наголосити, що обидві компанії є партнерами кафедри (з ними підписано договори про співпрацю) та, за сумісництвом, потенційними роботодавцями для наших студентів-транспортників.

Читати
Студенти  побували на Харківській лісовій станції

Студенти побували на Харківській лісовій станції

22.09.2020

Символічно, що саме в День працівників лісу студенти другого курсу магістратури, які навчаються в ХНТУСГ за освітньою програмою «Лісове господарство», під керівництвом д.с.-г.н., професора кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Г. Б. Гладуна побували в ДП «Харківська ЛНДС», де й відбулась їх бесіда з директором станції А.А. Мостепанюком.

Читати
Зустріч студентів з керівником ДП «Харківська лісова науково- дослідна станція»

Зустріч студентів з керівником ДП «Харківська лісова науково- дослідна станція»

19.09.2020

Символічно, що саме в День працівників лісу студенти другого курсу магістратури, які навчаються в ХНТУСГ за освітньою програмою «Лісове господарство», під керівництвом д.с.-г.н., професора кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Гладуна Г.Б. побували в ДП «Харківська ЛНДС», де й відбулась їх бесіда з директором станції Мостепанюком А.А.

Читати
ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ЗВІТІВ З МАГІСТЕРСЬКОГО СТАЖУВАННЯ ТРИВАЄ.  ЗВІТУЄ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 275  «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ЗВІТІВ З МАГІСТЕРСЬКОГО СТАЖУВАННЯ ТРИВАЄ. ЗВІТУЄ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 275 «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

18.09.2020

У період з 30.06.2020 р. по 17.07. 2020 р. пройшов другий період магістерського стажування студентів 1-го року навчання факультету технологічних систем і логістики за ОКР «Магістр»  спеціальності 275 «Транспортні технології» група ТТ19 – 1М. Практичний досвід під час стажування студенти набували у ПАТ «Зміївська овочева фабрика» Харківської області, ТОВ «Агро-Нова» Золочівського району, ВП «Куп’янський відділ матеріально-технічного забезпечення», Харківському машинобудівному заводі «ФЕД», ТОВ «Злагода – опт» м. Харків, та ТОВ «Омега» м. Дніпро.

Читати
УВАГА!!!

УВАГА!!!

15.09.2020

Шановні студенти факультету! 17 вересня 2020 року відбудуться вибори голови студентської ради факультету! Просимо прийти і зробити свій вибір на перервах або після занять! Виборча комісія буде чекати на вас у вестибюлі корпусу! Просимо дотримуватись усіх вимог карантину!!!

Читати
Новий конкурс від ЄС

Новий конкурс від ЄС

15.09.2020

Європейська Комісія запрошує українських дослідників та інших стейкхолдерів взяти участь у віртуальних тренінгах щодо нового конкурсу за напрямом «Європейський зелений курс». Конкурс проводиться в  межах восьмої Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Читати
ФТСЛ на етапі зростання (фоторепортаж)

ФТСЛ на етапі зростання (фоторепортаж)

07.09.2020

А чи знаєте ви, що к.е.н., старший викладач  кафедри агрологістики і управління ланцюгами постачань факультету Технологічних систем і логістики Валерій Даниленко в рамках  програми обміну науковим та академічним досвідом «Один пояс і один шлях»  цілий  рік викладав у професійному технічному коледжі міста Сиань провінції Шенсі Китайської Народної Республіки? От і ми не знали. Але, знайомлячись із станом готовності  факультету ТСЛ до нового навчального року,  дізнались  багато цікавої і корисної інформації про діяльність цього структурного підрозділу ХНТУСГ та його професорсько-викладацького складу. Здебільшого – це молоді викладачі, які вже зуміли проявити себе в науковій та освітянській діяльності. А декан ФТСЛ, к.т.н., доцент Андрій Кравцов, наголошує, що й очолюваний ним факультет є наймолодшим з поміж інших структурних підрозділів нашого університету (був створений у 2018 році),  втім, він також уже має свої традиції і досягнення. І це не лише численні подяки, дипломи та почесні грамоти, якими були нагороджені студенти та викладачі, а й набагато серйозніші досягнення.

Читати
Унікальна пропозиція для вступників

Унікальна пропозиція для вступників

18.08.2020

Факультет технологічних систем і логістики ХНТУСГ імені П. Василенка запрошує цьогорічних вступників, що мають бакалаврський ступінь вищої освіти, заповнити бюджетні місця  за спеціальністю 275 “Транспортні технології”  для здобуття другого (магістерського) ступеня вищої освіти. Термін навчання — 1 рік 4 місяці.

Читати
Конкурс для молодих вчених

Конкурс для молодих вчених

18.08.2020

15 серпня 2020 року МОН оголосило П’ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний НАКАЗ  розміщено на сайті Міністерства. Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Читати