Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини Ф ТСЛ

До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

Навчальний відділ Харківського національного технічного університету сільського господарства  ім. Петра Василенка оприлюднив  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ, по ННІ та факультеті ТСЛ, який діятиме впродовж осіннього семестру 2021/2022 року. Просимо студентів ознайомитися з розкладом  у вкладці СТУДЕНТАМ та  узгодити свої навчальні плани.

Читати
До уваги студентів! Розклад занять на I-й семестр

Практика майбутніх меблярів та фахівців лісового господарства

На кафедрі деревооброблювальних  технологій та системотехніки лісового комплексу (зав. каф. д.е.н., доцент Суска А.А.) факультету Технологічних систем і логістики у відповідності з графіком навчального процесу організовано проходження практик бакалаврів та магістрів, що навчаються за спеціальностями 187 «Деревообробні та меблеві технології»  та 205 «Лісове господарство».

Читати
Практика майбутніх меблярів та фахівців лісового господарства

Викладач університету за 2020-2021 рік

За результатами рейтингового оцінювання викладачів університету доктор технічних наук, професор кафедри Шраменко Наталя Юріївна посіла третє місце серед викладачів університету за 2020-2021 навчальний рік.

Читати
Викладач університету за 2020-2021 рік

Вітання з перемогою в конкурсі

Вітаємо Maria Prascheruk, Шраменка Владислава та їх наукового керівника Наталья Шраменко, які стали переможцями районного етапу міського конкурсу “Молода людина року 2021” у номінації “Студенти закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації” Ми вами пишаємось! Ви – неймовірні!!

Читати
Вітання з перемогою в конкурсі

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу

Кафедра ТТЛ вітає переможців у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології (за видами транспорту)», який проходив у Кременчуцькому національниому університеті імені Михайла Остроградського,

Читати
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу

Всеукраїнський конкурс

Кафедра транспортних технологій і логістики вітає студентку другого курсу спеціальності 275 «Транспортні технології» Калюжну Анну Олексіївну, переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проходив на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Читати
Всеукраїнський конкурс

Відбулася II Всеукраїнська студентська конференція

30 квітня 2021 відбулася II Всеукраїнська студентська науково-практична конференція ” Теорія і практика сучасної науки очима молоді яка вже набуває характеру традиційного. Зустріч пройшла в онлайн-режимі, на яку попередньо встановили Карантинний обмеження, пов’язані з поширенням вірусного захворювання Covid-19. Конференція ініціював відділ агрологіи і управління ланцюгами поставок факультету технологічних систем і логістики. Конференцію відкрив ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка Нанка Олександр Володимирович. У вітальному слові учасникам він відзначив виняткову роль творчої молоді у визначенні траєкторії розвитку науки. Наголосив на актуальності створення комунікаційних майданчиків для студента у вигляді конференцій. Він висловив надію на плідну роботу учасників конференції, конструктивну дискусію з виробництва та вирішення актуальних проблем. Олександр Володимирович побажав справжнього міцного здоров’я та інших благ. У заході взяли участь понад 100 учасників, представлених містами Харків, Житомир, Кропивницький, Вовчанський. У список присутніх увійшли представники вищих і спеціальних вищих навчальних закладів, а саме: Харківський національний технікум сільського господарства ім. Петра Василенка, ЦУУУ, Поліський національний університет, Харківський національний університет МВС, Житомирський агротехнічний коледж, Вовчанський професійного Коледж Харківського НДУ ім. Василенко. Робота конференції охоплювала такі напрямки: 1. Агрологістика і управління ланцюгами поставок. 2. Управління. 3. Транспортні технології і логістика. 4. Соціальна і поведінкова наука. 5. Технології деревообробки та системи лісового комплексу. Конференція надала можливість активного талановитої молоді перевірити власні сили в дослідженні і презентації своїх досягнень. Варто відзначити високий теоретичний і практичний рівень роботи, який пропонує додатково копітку роботу наукових керівників. Надихає турботу про студентів, кожне питання викликали жваве обговорення та бажання розвивати науковий напрямок роботи. Спасибо большое учасникам і гостям конференції! Завідуюча кафедрою АУЛЬП, д.р.н. професор Т.Ф.Ларіна

Читати
Відбулася II Всеукраїнська студентська конференція

Стартувала IV Міжнародна освітня школа зі сталої мобільності

21.04.2021 р. розпочала роботу IV весняна школа зі сталої мобільності «Вплив пандемії на мобільність». У цьому заході, вже не вперше, прийняли участь як студенти спеціальності 275 «Транспорті технології» та викладачі кафедри транспортних технологій і логістики, факультету технологічних систем і логістики: проф. Шраменко Н.Ю., доц. Бережна Н.Г., доц. Городецька Т.Е. та ст. викладач Кутья О.В. так і представники інших ЗВО та фахівці транспортної галузі.

Читати
Стартувала IV Міжнародна освітня школа зі сталої мобільності

Чемпіон України з греко-римської боротьби

Всі знають, що наш університет славиться чемпіонами з греко-римської боротьби та інших видів спорту. Ми всі читали про Семена Новікова, Деміда Караченка, Ганну Юношеву, Артема Слюсаренка. І пишаємось ними! Але мало хто чув про чемпіона України з греко-римської боротьби Андрія Кулика, який навчається на нашому факультеті у магістратурі. Студентка 1 курсу Полина Щербакова взяла невеличке інтерв’ю у Андрія, щоб познайомити нас з ним. Чому ви обрали саме греко-римську боротьбу та скільки років вже займаєтесь нею? – Чесно кажучи, з 5 до 10 років я займався танцями, але той факт, що мій батько триразовий чемпіон України з греко-римської боротьби… Інтерв’ю можна прочитати тут

Читати
Чемпіон України з греко-римської боротьби

Конкурсне відео 

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ, Підрозділ з організації виховної роботи студентів та Профспілковий комітет університету оголосив конкурс студентських відеороликів-презентацій, які мають відображати багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів.

Читати
Конкурсне відео 

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

Шановні друзі та колеги! Запрошуємо вас взяти участь в роботі ІІI Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ І ЛОГІСТИКИ В АПВ», яка відбудеться 22 квітня 2021 року!

Читати
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

УВАГА! ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ та Відділ з організації виховної роботи студентів  нагадують, що до закінчення творчого  конкурсу на кращий студентський відеоролик-презентацію про багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів залишилося два дні.  За цей час творчі студенти та студентські групи  ще можуть підготувати й подати до оргкомітету конкурсу  свої роботи, що взяти участь у творчому змаганні. До оргкомітету вже надійшло кілька таких робіт з різних ННІ та ФТСЛ.

Читати
Увага творчий конкурс!!!

Студенти святкували масницю

У середу 10 березня з дотриманням усіх карантинних рекомендацій студенти нашого університету провели традиційне свято Масниці, яке символізує проводи зими і зустріч весни. На подвір’ї університету вони створили цікаву фотозону з опудалом Масниці, а також пригощали усіх млинцями та різними смаколиками. Кожен навчально-науковий інститут та факультет ТСЛ до цього свята приготував свої кулінарні шедеври і презентації, які оцінювало авторитетне журі з представників ректорату. Саме святкування супроводжувалось веселими піснями і танцями, які додавали всім гарного настрою.

Читати
Студенти святкували масницю