Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Стартувала IV Міжнародна освітня школа зі сталої мобільності

21.04.2021 р. розпочала роботу IV весняна школа зі сталої мобільності «Вплив пандемії на мобільність». У цьому заході, вже не вперше, прийняли участь як студенти спеціальності 275 «Транспорті технології» та викладачі кафедри транспортних технологій і логістики, факультету технологічних систем і логістики: проф. Шраменко Н.Ю., доц. Бережна Н.Г., доц. Городецька Т.Е. та ст. викладач Кутья О.В. так і представники інших ЗВО та фахівці транспортної галузі.

Школа проводиться Харківським національним автодорожнім університетом за участі ГО “Екодія”, за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в межах грантового проекту EU4USociety, та за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

Спікерами першого дня були: д.т.н., завідувач кафедрою транспортних систем і логістики, ХНАДУ – Горбачов П.Ф.; координаторка школи, к.т.н., консультантка з транспортного планування і інфраструктури – Олена Чернишова; фахівчиня з транспорту «Екодія» – Ірина Бондаренко; Prof. Dr.-rer. pol., Chair for Bicycle Transport, Karlsruhe University of Applied Sciences – Angela Francke та Dipl.-Ing. Dipl.-Swt., Senior Researcher at the Chair of Traffic Control and Process Automation, TU Dresden – Sven Fröhlich. Усі доповіді визвали жваву дискусію і активно обговорювалися учасниками школи.

Дякуємо організаторам школи за можливість приєднатися до цікавого навчально-пізнавального заходу, а особливо координаторці школи, ст. викл. кафедри транспортних систем і логістики ХНАДУ – Тетяні Токмиленко.

Бережна Н.Г.,

доц. каф. ТТЛ