Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулася II Всеукраїнська студентська конференція

30 квітня 2021 відбулася II Всеукраїнська студентська науково-практична конференція ” Теорія і практика сучасної науки очима молоді яка вже набуває характеру традиційного. Зустріч пройшла в онлайн-режимі, на яку попередньо встановили Карантинний обмеження, пов’язані з поширенням вірусного захворювання Covid-19. Конференція ініціював відділ агрологіи і управління ланцюгами поставок факультету технологічних систем і логістики.
Конференцію відкрив ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка Нанка Олександр Володимирович. У вітальному слові учасникам він відзначив виняткову роль творчої молоді у визначенні траєкторії розвитку науки. Наголосив на актуальності створення комунікаційних майданчиків для студента у вигляді конференцій. Він висловив надію на плідну роботу учасників конференції, конструктивну дискусію з виробництва та вирішення актуальних проблем. Олександр Володимирович побажав справжнього міцного здоров’я та інших благ.
У заході взяли участь понад 100 учасників, представлених містами Харків, Житомир, Кропивницький, Вовчанський. У список присутніх увійшли представники вищих і спеціальних вищих навчальних закладів, а саме: Харківський національний технікум сільського господарства ім. Петра Василенка, ЦУУУ, Поліський національний університет, Харківський національний університет МВС, Житомирський агротехнічний коледж, Вовчанський професійного Коледж Харківського НДУ ім. Василенко.
Робота конференції охоплювала такі напрямки:
1. Агрологістика і управління ланцюгами поставок.
2. Управління.
3. Транспортні технології і логістика.
4. Соціальна і поведінкова наука.
5. Технології деревообробки та системи лісового комплексу.
Конференція надала можливість активного талановитої молоді перевірити власні сили в дослідженні і презентації своїх досягнень. Варто відзначити високий теоретичний і практичний рівень роботи, який пропонує додатково копітку роботу наукових керівників. Надихає турботу про студентів, кожне питання викликали жваве обговорення та бажання розвивати науковий напрямок роботи.
Спасибо большое учасникам і гостям конференції!
Завідуюча кафедрою АУЛЬП, д.р.н. професор Т.Ф.Ларіна