Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студенти святкували масницю

У середу 10 березня з дотриманням усіх карантинних рекомендацій студенти нашого університету провели традиційне свято Масниці, яке символізує проводи зими і зустріч весни. На подвір’ї університету вони створили цікаву фотозону з опудалом Масниці, а також пригощали усіх млинцями та різними смаколиками. Кожен навчально-науковий інститут та факультет ТСЛ до цього свята приготував свої кулінарні шедеври і презентації, які оцінювало авторитетне журі з представників ректорату. Саме святкування супроводжувалось веселими піснями і танцями, які додавали всім гарного настрою.

Із святом Масниці студентів та співробітників університету привітав ректор О.В. Нанка, який побажав учасникам гарного весняного настрою і благополуччя, а також голова профспілкового комітету В.М. Кісь. За підсумками конкурсу млинців представники студентських колективів отримали солодкі подарунки та грамоти від профспілкового комітету й адміністрації університету.

Залишається додати, що допомогу студентам у святкуванні Масниці надали студентський клуб, відділ виховної роботи молоді та профспілковий комітет університету.