Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Приємне знайомство у стінах університету

Сьогодні у Приймальній комісії ХНТУСГ познайомились з цьогорічним випускником Балаклійського ліцею Антоном Бєлєвцовим та його мамою Оленою Анатоліївною. Вони приїхали до університету щоб отримати консультацію щодо вступу Антона до нашого закладу за спеціальністю 208 Агроінженерія.

Під час співбесіди з’ясувалось, що Антон успішно закінчив Балаклійський ліцей, має досить високий середній бал ЗНО (172 бали)  і має високі шанси поступити на бюджетну  форму навчання. А майбутню спеціальність для себе вибрав тому, що і його батько, і дідусь працюють у аграрній сфері і вважають її досить перспективною. Вони вважають, що майбутній розвиток цієї сфери визначатимуть саме агроінженери, які володіють комплексними знаннями з агрономії, технічних систем та агротехнологій. Саме таких фахівців готують в ННІ механотроніки та систем менеджменту, де однією з провідних спеціальностей є Агроінженерія. До речі, за цією спеціальністю тут готують і бакалаврів, і магістрів, а освітньо-професійні програми максимально адаптовані до сучасних умов, які  дозволяють підготувати висококваліфікованого і конкурентноздатного фахівця.

Гадаємо, що Антон Бєлєвцов  та його батьки зробили  правильний вибір і ні трохи не пошкодують, що вибрали для навчання наш університет. Будемо раді бачити їх на святі першокурсників, яке традиційно проходять в нашому університеті на початку вересня.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.