Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Еліта науковців з агроінженерії поповнилась новими фахівцями!

Останній тиждень весни ознаменувався важливою подією для аграрно-технічної спільноти, а саме – захистом дипломних робіт здобувачами вищої освіти за освітньо-науковою програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 Агроінженерія.

Перед початком засідання кваліфікаційної комісії Директор ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор Віталій Власовець нагадав здобувачам та членам комісії критерії оцінювання кваліфікаційних робіт та положення про академічну доброчесність: «Оцінка за кваліфікаційну роботу включає 3 складові: оцінка праці студента за період навчання (його середній бал), оцінка самої кваліфікаційної роботи (оформлення, якість матеріалу), її наповнення і оцінка за представлення роботи на захисті (рівень володіння матеріалом, повнота відповіді на запитання, якість презентації). При оцінюванні кваліфікаційної роботи, студент може отримати додаткові бали за наявність публікації та участі у конкурсі наукових робіт».

Кваліфікаційна комісія у складі голови комісії – представника виробництва, директора Зміївської овочевої фабрики, кандидата технічних наук Ігоря Сисенка, завідувача кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова, доктора технічних наук, професора Миколи Артьомова, завідувача кафедри сільськогосподарських машин, доктора технічних наук, професора Олексія Козаченка, професора кафедри сільськогосподарських машин, гаранта освітньої програми “Агроінженерія” другого (магістерського) рівня вищої освіти, доктора технічних наук, професора Валерія Пастухова та секретаря комісії, старшого лаборанта кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова Віталія Коротецького розпочала свою роботу з побажання студентам натхнення та удачі.

Актуальні теми досліджень, блискучі доповіді та неймовірна впевненість у важливості своїх наукових досліджень відчувалась в кожному студенті! В стінах ХНТУСГ ці, вже в минулому – студенти, пройшли своє становлення в якості науковців і дослідників та стали справжніми фахівцями своєї справи!

Бажаємо здобувачам творчої наснаги та великих звершень на науковій ниві!

Дирекція ННІ МСМ