Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу

Студенти кафедри безпеки життєдіяльності та права прийняли участь у заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
20 квітня 2021 року на базі  Національного університету водного господарства та природокористування відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». Конкурсна комісія розглянула 91 студентську наукову роботу, що надійшли з 34 закладів вищої освіти України ІІІ-IV рівнів акредитації.

В роботі конференції взяли участь студенти 3-го курсу ННІ МСМ Кафедри безпеки життєдіяльності і права С.О. Рясенчук та В.В. Тимощук. Вони  отримали досить високі оцінки членів оргкомітету конкурсу-захисту студентських наукових робіт.
Варто зазначити, що конференція-захист проходила в онлайн-режимі, де конкурсанти відповідали на численні запитання членів комісії. За підсумками конкурсу наші студенти С.О. Рясенчук та В.В. Тимощук з роботою на тему “ОБҐРУНТУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ТВЕРДОГО БІОПАЛИВА З РОСЛИННИХ ТА ДЕРЕВНИХ ВІДХОДІВ” (науковий керівник С.О. Вамболь) були нагороджені дипломом IІІ ступеня, з чим ми їх і вітаємо.
20 квітня 2021 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася підсумкова науково-практична конференція зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». В роботі конференції прийняли участь студенти нашої кафедри Малініна Є., Малініна К., Федоріщева А., Колєсніченко В., Романов Є. з трьома науковими роботами. На ІІ тур Конкурсу надійшло 47 студентських наукових робіт з 31 ЗВО України.
За підсумками конкурсу подякою галузевої конкурсної комісії відзначені Федорищева Анастасія Олексіївна – студентка 1 курсу Інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Колєсніченко Вікторія Олександрівна – студентка 3 курсу Інституту
механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка за наукову роботу «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В УКРАЇНІ» (науковий керівник к.ю.н., доцент Каткова Т. Г.).
       Кафедра безпеки життєдіяльності та Права.