Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

СТУДЕНТИ ВОВЧАНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЕКО-МАРАФОНІ

18 вересня студенти та педагогічні працівники Вовчанського фахового коледжу  взяли участь у ІІ-му Еко-марафоні «Ploggin. Kharkiv region», що був присвячений Всесвітньому Дня прибирання і проходив на колишньому Вовчанському аеродромі.

Захід проходив  за ініціативою КУ “Харківський обласний центр молоді” у партнерстві з «Кругозір Мотивація», активними мешканцями Вовчанської громади, льотчиками-інструкторами.  В ньому взяло участь понад 80 осіб, які розділилися на 9 команд і провели квест зі збирання сміття. В результаті учасники еко-марафону зібрали більше 100 пакетів сміття та різного непотребу.

Яскравим моментом заходу  стала «фото-сушка» – виставка колекції фотографій Вовчанського аеродрому з особистих фотоархівів членів Вовчанської громади. У рамках еко-марафону також пройшов флешмоб із запуску повітряних зміїв.

Всі учасники марафону отримали приємні призи та подарунки від КУ “Харківський обласний центр молоді” та Let’s do it, Ukraine, а також змогли скуштувати смачної каші. Але найголовнішим результатом цього заходу стало спілкування, знайомство і об’єднання заради спільної справи. Приємно відзначити, що останнім часом все більше людей долучається до еко-акцій за власним бажанням.

 Тетяна Бондарєва,

методист Вовчанського фахового коледжу.