Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Нагороди до Дня туризму

Нещодавно з нагоди Всесвітнього Дня туризму і Дня туризму в Україні у Харківській обласній державній адміністрації  відбулося нагородження кращих працівників та колективів туристичної галузі. Серед інших «За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значний внесок у розвиток культури»  грамотою Харківської обласної державної адміністрації був нагороджений і колектив Державного біотехнологічного університету.

Нагороди, які вручала директор Департаменту культури і туризму ХОДА Людмила Терещенко, отримали  проректор з науково-педагогічної роботи ДБТУ Олексій Алфьоров та професор Дмитро Кібкало. Таким чином представники влади відзначили плідну діяльність  науково-освітніх підрозділів нашого університету щодо  підготовки фахівців для туристичної галузі, популяризації туризму та  формування єдиного культурного простору в межах Харківської області.

Варто зазначити, що впродовж останнього часу лише співробітниками Харківської державної зооветеринарної академії, яка наразі вливається до ДБТУ, було реалізовано кілька успішних туристичних проектів, серед яких:

– розробка екскурсійного маршруту з Харкова до Малої Данилівки, що включає: пішохідну екскурсію лісопарковою зоною студентського містечка; відвідування кінно-спортивного оздоровчого комплексу, академічних музеїв (історичного, зоологічного, патологічної анатомії та паразитології); майстер-шоу з виготовлення сиру;

– реалізація проєкту Агротуристичного кластеру «Сіверський Донець» та ініціативи «Дорога вина та смаку Слобожанщини»;

– створення 3D-туру та аеропанорами для веб-платформи www.ukraineopen.com  з мобільним додатком «Ukraine Open».

Розробниками і виконавцями цих проєктів є професор Дмитро Кібкало, доцент Тамара Приходько та професор Любов Жванко.

Важливий внесок у розвиток туристичної галузі зробили і співробітники кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту, які підготували студентів до успішної  участі в студентському конкурсі на кращу авторську екскурсію «Відкриваємо Харківщину» (керівники: д.е.н. доцент Наталія Моісєєва і к.і.н. доцент Наталія Бондар).

Нагадаємо, що Державний біотехнологічний університет продовжує підготовку фахівців для туристичної галузі (спеціальність 242 Туризм), яка здійснюється  на факультеті Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

Тамара Приходько, доцент кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту.