Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студентів-першокурсників посвятили у маркетологи

16 вересня  відбулося свято  «Посвята в маркетологи» для першокурсників спеціальності 075  Маркетинг факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Державного біотехнологічного університету.  Захід проходив в Олексіївському лугопарку, серед чудової осінньої природи. Тут  відбулося знайомство першокурсників, які цього року влилися в дружній колектив креативної молоді маркетологів, із викладачами кафедри маркетингу та медіакомунікацій, традиціями факультету та спілкування у неформальний обстановці.

На свято були запрошені не лише першокурсники, але й студенти старших курсів, які підготували для своїх молодших колег жартівливі конкурси, щиро розповідали цікавинки зі свого студентського життя,  ділились секретами успішного навчання в університеті та вручили подарунки.

Кожен мав можливість проявити себе, взяти участь у конкурсах, змаганнях. Також були пісні під гітару, фотосесія. Кульмінацією свята стала передача звання і символу «Маркетошка» від другого курсу першому. Головним героєм «Маркетошка-2021» став студент гр. МР-21-б Мухаммадієв  Ельдар.

Свято видалося драйвовим, музичним і креативним! А нагородою для всіх учасників заходу стали гарний настрій та позитивні емоції.

Щиро вітаємо майбутніх маркетологів і впевнені, що заряд енергії, який студенти отримали від спілкування, зміцнить імунітет та допоможе у навчанні!