Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Підготовчі курси розпочинають роботу

Цієї суботи (2 жовтня) в Державному біотехнологічному університеті  розпочинають роботу підготовчі курси, які діють при Освітньому центрі університету і працюють з майбутніми вступниками.  Про це повідомив відповідальний секретар Приймальної комісії університету С.М. Скофенко. Він зазначив, що цього року для навчання на підготовчих курсах вже зголосилося 50 учнів, які хочуть покращити свої знання з профільних предметів і підготуватися до успішного складання ЗНО. Як і раніше, для викладання на курсах будуть залучені досвідчені викладачі, котрі вже працювали з майбутніми вступниками. Особлива увага буде приділена викладанню фізики та математики, оскільки  для  багатьох  вступників, які мають намір вступити до ДБТУ, при складанні ЗНО ці предмети будуть профільними.

С.М. Скофенко також повідомив, що перше заняття для слухачів буде проходити очно за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 44 (головний корпус університету), але з дотриманням протиепідемічних вимог, запроваджених  у зв’язку з поширенням епідемії COVID-19. Він також повідомив, що перше заняття  буде безкоштовним, тому  відвідати його можуть всі бажаючі.

У свою чергу керівник підготовчих курсів А. П. Горбаньов повідомив, що курси при Освітньому центру університету є дуже популярними серед  учнів загальноосвітніх шкіл та коледжів, які хочуть вступити до нашого університету. Анатолій Петрович повідомив, що за підсумками цьогорічної вступної кампанії 87% слухачів  підготовчих курсів успішно склали ЗНО, пройшли конкурсний відбір і стали студентами нашого та інших університетів. Отож,  майбутні вступники та їхні батьки, які мають такі ж плани на 2022-й рік, мають з цього зробити для себе висновки і поки є можливість записатися на підготовчі курси.

Отримати всю інформацію щодо роботи підготовчих курсів можна за телефонами: (057) 700-39-15; (066) 213-50-38; (098) 012-26-93.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.