uk en

Новини ННІ МСМ

Сафлор — перспективна олійна  культура

Сафлор — перспективна олійна культура

22.07.2020

Сьогодні в навчально-дослідному господарстві ХНТУСГ ім. П. Василенка пройшла виїзна нарада  співробітників кафедри агротехнологій та екології, під час якої науковці  та студенти-практиканти ознайомились із попередніми  результатами  дослідів, що були закладені на експериментальних  ділянках  з використанням різних сортів зернових та технічних культур.

Читати
Від реального училища до Університету

Від реального училища до Університету

16.07.2020

Серед багатьох архітектурних перлин Харкова, які збереглися до нашого часу, особливу увагу до себе привертає будівля колишнього Першого реального училища, що розташована на Московському проспекті, 45 (колишня вул. Старомосковська). Нині в цій будівлі знаходиться Навчально-науковий інститут мехатроніки та систем менеджменту і Наукова бібліотека ХНТУСГ. Але будували його саме для реального училища на замовлення губернського земства, яке виділило на будівництво 80 тисяч карбованців. Ще 30 тисяч карбованців виділила міська влада і вона ж безкоштовно надала для училища землю.

Читати
Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

Запускаємо флешмоб #ЯвибираюХНТУСГ

10.07.2020

 Іноді важко зрозуміти, чому майбутні студенти вибирають для вступу той чи інший університет.  Для одних – це мрія дитинства і усвідомлений вибір, для  інших – вибір батьків або порада друзів, ще для когось такий вибір продиктований бажанням реалізувати свій творчий потенціал та зануритися у веселу і цікаву атмосферу студентського життя…

Читати

04.07.2020

3 липня 2020 року в ПРАТ «САХНОВЩИНСЬКЕ імені М.О. Ключки» відбувся семінар на тему: «Розвиток сільського господарства на основі наукових досягнень». Основними питаннями були: підвищення ефективності вітчизняних тваринницьких підприємств та практичний досвід впровадження інновацій у зрошуванні. Спікерами семінару були експерти з багаторічним досвідом роботи.

Читати
Що таке стипендіальний рейтинг?

Що таке стипендіальний рейтинг?

01.07.2020

Майбутнім студентам, які планують вступати до нашого Університету  за державним (регіональним) замовленням та навчатися за рахунок коштів державного бюджету (а також їхнім батькам)   радимо обов’язково ознайомитися із Положенням про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, яке розроблене на підставі Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про державний бюджет України»  та Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення».

Читати
Триває екзаменаційна сесія і захист дипломних проектів

Триває екзаменаційна сесія і захист дипломних проектів

23.06.2020

В університеті триває екзаменаційна сесія і захист дипломних проєктів студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за різними освітньо-професійними програмами різних спеціальностей. Сьогодні ми побували в ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ та побачили як  тут організовано цей процес. Захист дипломних проєктів проходить на випускових кафедраї тракторів і автомобілів, сільськогосподарських машин та оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова, де працювали Екзаменаційні Комісії у складі головів (д.т.н. Є.І. Калініна, д.т.н. О.С. Грінченка, к.т.н. В.М. Романченка) та членів комісій, яких представив директор ННІ МСМ В.М. Власовець. Він зачитав наказ про створення ЕК,  привітав здобувачів із важливою подією у їхньому житті  та побажав їм успішно провести захист своїх  робіт.

Читати
ННІ МСМ: історія і сучасність, що формують майбутнє

ННІ МСМ: історія і сучасність, що формують майбутнє

19.06.2020

Директор Навчально-наукового інституту мехатроніки та систем менеджменту ХНТУСГ ім. П. Василенка Віталій Михайлович Власовець презентує свій Інститут та його науково-освітні можливості для майбутніх вступників.

Читати
Іменні стипендії — кращим науковцям

Іменні стипендії — кращим науковцям

12.06.2020

Сьогодні у приміщенні Харківської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вшанування кращих науковців Харківщини, які мають  особисті досягнення в галузі науки або зробили вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області. Відзнаки вручав голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер.

Читати
Вітаємо наших магістрів!

Вітаємо наших магістрів!

12.06.2020

Нинішнього року 31 студент нашого університету успішно захистив кваліфікаційні магістерські роботи за своїми спеціальностями і отримав диплом випускника 2-го рівня вищої освіти.  На жаль, через карантинні обмеження цього року випуск магістрів відбувався без традиційних урочистостей. Але кожен з них отримав щирі вітання на свою адресу від ректора Університету О.В. Нанки та директорів відповідних навчально-наукових інститутів ХНТУСГ: О.М. Мороза (ННІ ЕКТ), О.В. Сайчука (ННІ ТС) та В.М. Власовця (ННІ МСМ). Дивитись ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ. Такі ж вітання отримали і батьки випускників, які за роки навчання стали справжніми друзями нашого Університету.

Читати
Здоров’я і безпека — понад усе

Здоров’я і безпека — понад усе

11.06.2020

Незважаючи на послаблення карантинних заходів, які були введені у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  адміністрація ХНТУСГ  нагадує всім співробітникам та студентам  про необхідність дотримання в приміщеннях і аудиторіях університету маскового режиму та інших обмежувальних заходів. Див. ПАМ’ЯТКА

Читати
День відкритих дверей (онлайн) в ХНТУСГ

День відкритих дверей (онлайн) в ХНТУСГ

05.06.2020

20 червня 2020 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені П.Василенка пройде День відкритих дверей, під час якого майбутні вступники та їхні батьки зможуть в дистанційному режимі поспілкуватися з керівництвом Університету та членами Приймальної комісії, а також дізнатися про особливості цьогорічної вступної кампанії і про Правила прийому до ХНТУСГ.

Читати
Кафедра СГМ на польових дослідженнях в Інституті овочівництва і баштанництва НААН України

Кафедра СГМ на польових дослідженнях в Інституті овочівництва і баштанництва НААН України

04.06.2020

6 червня нарешті погода дала змогу співробітникам кафедри сільськогосподарських машин виїхати на дослідне поле Інституту овочівництва і баштанництва НААН України  для закладки польових агротехнологічних дослідів по  технології «Strip-Till». Сумісна науково-дослідна робота кафедри СГМ нашого Університету і лабораторії адаптивного овочівництва Інституту овочівництва і баштанництва виконується за договором про творчу та наукову співпрацю і націлена на розробку енергозберігаючої екологічної технології вирощування овочів.

Читати