Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Сьогодні в Харківському національному технічному університет сільського господарства ім. П. Василенка відбулося засідання вченої ради, на розгляд якої було винесено 11 питань. Засідання розпочалося з приємної процедури: нагородження директора відокремленого структурного підрозділу “Харківський фаховий коледж харчової промисловості ХНТУСГ” Скрипки Лідії Іванівни за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання професійних обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Цю почесну місію виконав перший проектор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко. Також відбулось вручення нагород і відзнак викладачам університету за результатами участі у міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2021»  та у  ХІІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2021». Були відзначені 10 науково-педагогічних працівників, які набрали найбільшу кількість балів за результатами рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників ХНТУСГ.

Було заслухано інформацію відповідального секретаря приймальної комісії С. М. Скофенко про стан та задачі організації профорієнтаційної роботи в літній період та внесення змін до правил прийому як були затверджені Вченої радою ХНТУСГ у грудні 2020. Також на засіданні було заслухано звіт роботи комісії з академічної доброчесності за ІІ півріччя 2020-2021 н.р. (голова Комісії С. О. Заїка) та затверджено план акредитації освітніх програм на 2021-2022 н.р. Перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко надав інформацію про виконання рішень вченої ради університету у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.

Далі на засіданні вченої ради було розглянуто подання на присвоєння професорських звань та висунення кандидатур на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (див. порядок денний). У ході таємного голосування ці подання були підтримані членами вченої ради.

Повний фоторепортаж із  сьогоднішнього засідання вченої ради в розділі Медіагалерея.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.