Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА-2021»

В умовах карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом Міністрів України, та з уведенням карантину у м. Києві Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра -2021» проходила у квітні 2021 р. віртуально, з використанням нових онлайн-технологій на базі двох сайтів:

  • для учасників з України – сайт osvitaexpo.com.ua;
  • для учасників із закордону – online.edu-abroad.com.

У виставці взяли участь заклади освіти і організації з України, Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, Канади, Литви, Кіпру, Ізраїлю, а загальна кількість учасників зареєстрованих на двох сайтах склала всього 86 закладів освіти, в тому числі 32 – з України.

У рамках виставки в онлайн-форматі на базі платформ ZOOM, ClickMeeting відбулись конференції, презентації, круглі столи, майстер-класи, конкурси за участі представників Національної академії педагогічних наук України, Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти», Міністерства освіти і науки України.

Після закінчення карантинних обмежень відбулось засідання Оргкомітету з визначення переможців у об’явлених номінаціях Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра -2021» на сайті osvitaexpo.com.ua.

За результатами експертного оцінювання представлених на конкурс робіт учасників виставки, проведеного Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, правлінням Товариства «Знання» України, дирекцією Центру «Виставки, презентації» правління Товариства «Знання» України наш університет отримав нагороду «Гран-прі» у номінації «Науково-дослідна діяльність закладу вищої освіти» за проєкт «Інтеграція молоді до наукового простору – майбутнє інженерії» підготовленого кафедрою механотроніки та деталей машин, завідувач кафедри д.т.н., проф. Роман Антощенков. Крім того, університет удостоєний почесного звання «Лідер наукової та  науково-технічної діяльності».

Вітаємо колектив університету з високою оцінкою роботи у 2020/2021 навчальному році.

Микола Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ.