Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Нагороди університету на ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2021»

Як ми вже  повідомляли, 26-28 травня 2021 р. в Києві проходила  ХІІ Міжнародна виставка  «Сучасні заклади освіти-2021», в якій активну участь брав і Харківський національний технічний університет сільського господарства і м. П. Василенка. Виставка  стала змістовною платформою для обговорення нагальних питань розвитку вітчизняної системи освіти в умовах глобалізаційних викликів і запитів, обміну досвідом упровадження інновацій в сучасній освіті, зокрема цифрових технологій для забезпечення якісного навчання та підвищення уваги до вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти України, розвитку науково-технічних досліджень, встановлення ділових контактів тощо.

Для учасників виставки було проведено  низку конкурсів, зокрема «Лідер вищої освіти», і конкурси із 7 тематичних номінацій. Загалом на конкурси було подано більше 200 робіт та проєктів. Експертну оцінку якості поданих матеріалів здійснювали науковці і фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». В результаті проведеної кропіткої роботи переможцям конкурсів були присуджені та вручені відповідні нагороди: почесні нагороди, Гран-прі, золоті, срібні та бронзові медалі, дипломи та ін.

За результатами роботи експертних груп наш університет був удостоєний нагороди Гран-Прі «Вища освіта України», Золотої медалі у номінації «Діяльність закладу вищої освіти з розвитку експорту освітніх послуг», Дипломом «За активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень». Крім того, Почесні грамоти отримав ректор університету Олександр Нанка «За вагомий особистий внесок у забезпечення сучасного розвитку національної освіти й науки» і перший проректор Микола Лисиченко «За активну діяльність із розробки й впровадження інноваційних програм і технологій для підвищення якості освіти».

В межах роботи виставки її організатори, зокрема компанія «Виставковий світ»,  представили «Рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus» – учасників виставки «сучасні заклади освіти – 2021», в якому серед 28 ЗВО наш університет посів 15 місце.

М. Л. Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ.