Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Університет успішно пройшов наглядовий аудит

Понад 10 років в університеті працює система менеджменту якості надання освітніх послуг і наукових розробок, яка сертифікована відповідно до вимог Міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Протягом 16-17 березня 2021 року в університеті працювала аудиторська група DQS Certific Ukraine LLC, яка проводила перший плановий наглядовий аудит після третьої ресертифікації у складі  головного аудитора Л.Ф. Шапран та аудитора В.М. Шеруди.

Відповідно до плану аудиту членами аудиторської групи були проведені робочі зустрічі з ректором ХНТУСГ  Олександром Нанкою, першим проректором  Миколою Лисиченком, проректором з наукової роботи  Віктором Мельником, проректором з науково-педагогічної  роботи  Світланою Заїкою, проректором з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Юрієм Вітковським, проректором з науково-педагогічної роботи, розвитку економіки та інфраструктури Аркадієм Микитасем та іншими керівниками структурних підрозділів університету.

Аудиторська група також працювала безпосередньо в структурних підрозділах університету, де пройшли зустрічі з директором ННІ механотроніки і систем менеджменту Віталієм Власовцем, директором ННІ технічного сервісу Олександром Сайчуком, директором інституту післядипломної освіти Анатолієм Автуховим та керівниками інших структурних підрозділів

За попереднім висновком аудиторської групи система менеджменту якості університету відповідає вимогам ISO 9001:2015,  дію сертифікату продовжено.

Вітаю колектив університету з успішним проходженням наглядового аудиту.

Бажаю натхнення та успіхів в удосконаленні й ефективному функціонуванні системи менеджменту якості університету!

М.Л. Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ.