Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Новини ІПО

Апаратники обробки зерна пройшли курси з підвищення кваліфікації

Відповідно до наказу ректора ХНТУСГ О.В. Нанки  з 12 по 21 травня 2021 р.   на базі Інституту післядипломної освіти в дистанційному режимі були проведені курси підвищення кваліфікації за програмою: «Способи сушки зерна та нові конструкції зерносушарок». У роботі кусів взяли участь працівники ПСП «Червоний маяк» (Чернігівська обл.) та ТОВ «Традекс Агрі» (Рівненська обл.)

Читати
Апаратники обробки зерна пройшли курси з підвищення кваліфікації

ВІТАННЯ РЕКТОРА

Дорогі наші жінки! Любі дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Щиро вітаю вас з початком весни, краси і гармонії! Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто вас любить і обожнює, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку!

Читати
ВІТАННЯ РЕКТОРА

Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

Українським вченим буде презентовано оновлений інтерфейс платформи Web of Science Core Collection та можливості інших електронних ресурсів. Про особливості оновленого інтерфейсу платформи Web of Science Core Collection, можливості та функції референс-менеджера EndNote, формування авторських профілів науковців йтиметься під час серії вебінарів, які пройдуть у січні-лютому цього року на онлайн-платформі Webex. Лектором вебінарів, які організовує компанія Clarivate, виступить експертка компанії з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Ірина Тихонкова. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Участь у них безкоштовна. Графік вебінарів. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р. Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує семінари січень-лютий 2021 р.  Семінари відбуватимуться в онлайн режимі. Участь у семінарах безкоштовна. Вхід вільний за посиланням: http://webinar.ukrintei.ua/ Початок семінарів об 11-00 год. Графік онлайн-семінарів УкрІНТЕІ на січень-лютий 2021 р.  Інформація підготовлена Науковою бібліотекою ХНТУСГ.

Читати
Наукова бібліотека ХНТУСГ інформує

Відбулося засідання Вченої ради університету

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося засідання Вченої ради університету, яке провів ректор О.В. Нанка.  На засіданні було розглянуто низку  робочих питань, які стосувалися покращення освітньої та науково-дослідницької роботи в університеті і стану фінансування закладу.

Читати
Відбулося засідання Вченої ради університету

Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося чергове засідання Наглядової ради університету, на якому було заслухано звіт ректора О.В.Нанки про роботу в 2020 році та основні напрями розвитку університету у 2021 році. Засідання проходило під головуванням голови Наглядової ради ХНТУСГ С.І. Чернова, а більшість членів ради брали участь в засіданні онлайн. У засіданні Наглядової ради також взяли участь перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко, проректор з наукової роботи В.І. Мельник, проректор з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А.В. Микитась та головний бухгалтер Т.П. Даниленко.

Читати
Наглядова рада університету схвалила звіт ректора

Підтримайте наш YouTube-канал

Пригадуємо найяскравіші події із життя нашого університету. А їх за останні роки було дуже багато.  Однією з таких подій стало відкриття в університеті (на базі ННІ МСМ) навчально-наукової лабораторії фірми Case, яка і досі успішно працює та розвивається.

Читати
Підтримайте наш YouTube-канал

Рейтинг аграрних ЗВО України за підсумками 2020 року

Щороку інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднює консолідований рейтинг закладів вищої освіти України, для якого в якості вихідних даних використовують найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus», «Бал ЗНО на контракт» та інші. Кожен з них відображає різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів України, але загалом дозволяє побачити їх місце серед інших ЗВО і зміни, які відбулися за останній рік. Наразі йдеться про рейтинг  2020 року, до якого увійшло майже 240  як державних, так і приватних закладів вищої освіти України.

Читати
Рейтинг аграрних ЗВО України за підсумками 2020 року

Відкрито доступ до ScienceDirect та Scopus

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка отримав доступ до повнотекстової бази наукових досліджень ScienceDirect та міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України  завдяки підписанню договору між ДНТБ України та компанією Elsevier  щодо доступу до електронних наукових баз та аналітичних ресурсів.

Читати
Відкрито доступ до ScienceDirect та Scopus

Підвищення кваліфікації – запорука сучасної освіти!

23-27 вересня 2019 співробітники ХНТУСГ імені П. Василенка, від кафедр оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова, тракторів і автомобілів, агротехнологій та екології та обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв ННІ механотроніки та систем менеджменту та ННІ переробних на харчових виробництв пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Сумського національного аграрного університету за темою «Інноваційні технології в аграрному секторі» з метою оновлення теоретичних та практичних знань, оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань. Впродовж навчання учасники курсів набули нових знань у сфері обробітку ґрунту, властивостей та сучасних агротехнологічних заходів, новітніх добрив та засобів захисту росли у рослинництві, інноваційних технології у рослинництві та овочівництві, застосування систем точного землеробства в аграрному виробництві.

Читати
Підвищення кваліфікації - запорука сучасної освіти!

Навчання з верифікації та акредитації щодо викидів парникових газів у рамках проекту «Партнерство заради ринкової готовності в Україні (PMR)

Світовий банк започаткував проект «Партнерство заради ринкової готовності в Україні (PMR)» щодо надання підтримки Уряду України у розробці та впровадженні системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів (МЗВ) та деяких елементів СТВ. Одним із завдань проекту є навчання з верифікації та акредитації. За результатами кваліфікаційної оцінки кандидатуру доцента кафедри агротехнологій та екології навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Панкової Оксани Володимирівни було відібрано для проходження навчання.

Читати
Навчання з верифікації та акредитації щодо викидів парникових газів у рамках проекту «Партнерство заради ринкової готовності в Україні (PMR)