Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Підвищення кваліфікації – запорука сучасної освіти!

23-27 вересня 2019 співробітники ХНТУСГ імені П. Василенка, від кафедр оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюковатракторів і автомобілівагротехнологій та екології та обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв ННІ механотроніки та систем менеджменту та ННІ переробних на харчових виробництв пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Сумського національного аграрного університету за темою «Інноваційні технології в аграрному секторі» з метою оновлення теоретичних та практичних знань, оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань. Впродовж навчання учасники курсів набули нових знань у сфері обробітку ґрунту, властивостей та сучасних агротехнологічних заходів, новітніх добрив та засобів захисту росли у рослинництві, інноваційних технології у рослинництві та овочівництві, застосування систем точного землеробства в аграрному виробництві.

Співробітники СНАУ провели екскурсії до навчальних лабораторій кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій. У лабораторії Horsh були продемонстровані макетні зразки сіялки та оприскувача Horsh, що має інтерактивний монітор управління. Слухачі набули навичок програмування оприскувача та мали змогу самостійно, за допомогою монітору, налаштувати роботу обприскувача. У лабораторії Elvorti була продемонстрована робота макетних зразків техніки вітчизняного виробника. Крім того, був відвіданий полігон для досліджень і навчання персоналу на сільськогосподарській техніці на протязі всього року, якому не має аналогів серед сільськогосподарських ЗВО України.

Слухачі курсів мали змогу відвідати семінар з точного землеробства, метою якого була координація напрямків та програм підготовки персоналу для роботи і обслуговування високотехнологічної сільськогосподарської техніки на базі Сумського національного аграрного університету.
Також делегацію ХНТУСГ гостинно прийняв завідувач кафедрою селекції та насінництва імені професора М.Д. Гончарова Оничко Віктор Іванович, який продемонстрував базу дослідного поля, селекційно-тепличний комплекс, навчальні лабораторії та обладнання, у тому числі провів майстер клас по дослідженню сільськогосподарських посівів з використанням квадракоперу.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка висловлює подяку співробітникам Сумського національного аграрного університету, а саме центру перепідготовки та підвищення кваліфікації СНАУ у особі Тодерюк Ірини Валеріївни за організацію курсів підвищення кваліфікації та викладачам і завідувачам кафедр СНАУ за їх проведення.

Особливу подяку співробітники ХНТУСГ висловлюють завідувачу кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Зубку Владиславу Миколайовичу за гостинну зустріч, цінні професійні знання, пізнавальні екскурсії та приємні враження від відвідування дружнього університету.