Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

День відкритих дверей кафедри обліку та аудиту

07 травня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч «День гостинності кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ» для старшокласників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та студентів технікумів і коледжів м. Харкова та Харківської області.

Захід вітальною промовою відкрила завідувачка кафедри обліку та аудиту, д.е.н., професор Т.Г. Маренич, яка презентувала спеціальності, за якими в ХНТУСГ ведеться підготовка здобувачів вищої освіти, та переваги навчання саме в нашому університеті.

Особливу увагу організатори зустрічі приділили змісту підготовки студентів зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», за якими кафедра обліку та аудиту здійснює випуск фахівців. Майбутнім вступникам продемонстрували відеоролики, у яких розповідається про зазначені спеціальності.

Доцент кафедри обліку та аудиту С. В. Руденко відмітив, що спеціальність 071 «Облік і оподаткування» є універсальною й професійно спрямованою до сучасних вимог на ринку праці у підготовці фахівців у сфері знань і навичок обліково-аналітичної, контрольно-ревізійної, податкової та аудиторської діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційної стабільності підприємств та інших суб’єктів господарювання, у тому числі, у сфері державного сектору. Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» формує фахівців для роботи у фінансових установах (банківські установи, страхові компанії, органи місцевого самоврядування, органи казначейської служби, органи фіскальної служби) та фінансових службах підприємств й організацій різних форм власності.

Своїми враженнями від навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» поділилася студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту ХНТУСГ Віталіна Стренадко. Спочатку вона розповіла про свою історію визначення спеціальності для вступу. Навчально-науковий інституту бізнесу і менеджменту ХНТУСГ був обраний як пріоритетна позиція серед сильних ЗВО-конкурентів. Студентка акцентувала увагу на широкий набір сучасних навчальних фахових дисциплін для забезпечення вільної траєкторії навчання здобувачів вищої освіти у ХНТУСГ, інноваційних методах навчання, можливостях участі у науковій роботі студентів, участі у міжнародних програмах обміну студентів, цікавій та різноманітній роботі студентського клубу.

Доцент кафедри обліку та аудиту Л.А. Поливана оголосила підсумки конкурсу художніх творів-віршів «Бухгалтер в умовах викликів сьогодення», метою та головними завданнями якого були популяризація сучасної професії бухгалтера, виявлення талановитої молоді та активізація профорієнтаційної роботи кафедри серед школярів.

В кінці зустрічі всі бажаючі отримали розгорнуті відповіді на свої запитання щодо переваг спеціальностей та особливостей навчання в університеті.

Щиро дякуємо гостям зустрічі та бажаємо майбутнім студентам зробити правильний вибір професії та обрати для навчання Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

Колектив кафедри обліку та аудиту ХНТУСГ завжди відкритий до співпраці та гостинно запрошує всіх бажаючих на навчання!

 Т.Г. Маренич, завідувачка кафедри обліку та аудиту, д.е.н., професор,

Н.О. Бірченко,  доцент кафедри обліку та аудиту, к.е.н.