Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Збережемо та примножимо природні скарби!

Сьогодні Всесвітній День Землі присвячений захисту природи. Цей захід проводиться з метою об’єднання людства у загальній екологічній справі – поліпшенню навколишнього середовища.

Традицію було започатковано навесні, в Америці, у 1970 році, де в одному із штатів, всього за один день, було висаджено понад 1 мільйона дерев. У 2009 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі.

У цей день прийнято проводити різні акції екологічного характеру, висаджувати дерева, очищувати від сміття прилеглі ділянки, тобто згуртуватися над вирішенням спільних екологічних проблем людства. Слід замислитися над тим, що кожен особисто може зробити для поліпшення екології, чистоти води, землі, повітря збереження популяцій зникаючих тварин (ссавців, риб, комах, рептилій тощо).  Для цього треба подолати роз’єднаність та егоїзм, шанобливо ставитися як до навколишнього природного середовища так і один до одного.

День Землі відзначається на глобальному рівні в більш ніж 193 країнах світу.

В цій загальній справі знаходить своє місце колектив ХНТУСГ, щоб бути повноцінним учасником захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила Україну природа.

 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ