Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Бухгалтери рулять!

Здобувачі освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування» ВСП «Вовчанський фаховий коледж ХНТУСГ» ˗ креативна та інтелектуальна молодь, яка показує високі результати навчальних досягнень у різних фахових конкурсах!

Так, нещодавно команда бухгалтерів «Агроледі» під керівництвом спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Т. І. Лугових взяла участь у міжвузівському конкурсі «Весна онлайн» та здобула перемогу в номінації «Оригінальність». Конкурс щорічно проводиться обласним методичним об’єднанням викладачів бухгалтерського обліку закладів фахової передвищої освіти.

Крім того, наші студенти здобули перемогу в ІІ етапі Обласного конкурсу зі спеціальності  «Облік і оподаткування»  серед випускників технікумів і коледжів Харківського регіону. Конкурс проходив на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА. Дипломом І ступеня нагороджена здобувачка Кузнецова Вікторія, дипломом ІІ ступеня – Лубянко Людмила.

Т. Бондарєва,

к.ф.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, методист коледжу