Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Завершення виробничих практик у студентів кафедри обліку та аудиту

Ось і добігає кінця ІІ етап виробничих практик 2020-2021 н.р. у студентів 2 і 3 курсів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». У цьому році базами практик виступили: ПрАТ «Промислова страхова компанія» (м. Харків), ТОВ «Аудиторська фірма «Фактор-Аудит» (м. Харків), ДП «Корюківське лісове господарство» Корюківського району Чернігівської області, ПрАТ «Страхова компанія «Арсенал Страхування» (м. Харків), ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» (м. Балаклія Харківської області), ПП «Аспект-Аудит» (м. Харків), Липковатівський аграрний коледж Нововодолазького району Харківської області та ін.

Відповідно до навчального плану студенти денної форми навчання проходять різні види практики. Так, студенти 2 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» РВО «Бакалавр» знаходяться на виробничій практиці з первинного обліку, 3 курсу – на комплексній виробничій практиці (з фінансового обліку та податкової системи). Виробнича практика у студентів 2 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» РВО «Бакалавр» передбачена з фінансів, а студенти 3 курсу цієї ж спеціальності завершують комплексну виробничу практику (з фінансів підприємства, податкової системи, страхування та банківської справи).

Керівники виробничих практик від кафедри обліку та аудиту протягом всього періоду практики регулярно надавали інформаційну підтримку студентам при проходженні практики, допомагали вирішувати поточні питання, пов’язані з перебуванням студентів на підприємствах, в організаціях, фірмах тощо. В умовах карантинних обмежень зустрічі зі студентами-практикантами відбувалися в онлайн-режимі.

Під кінець навчального року відповідальні викладачі за проходження студентами виробничих практик провели онлайн-зустрічі з практикантами та відповіли на численні їх питання, які стосувалися, перш за все, порядку оформлення щоденника про практику, письмового звіту про практику, його здавання на кафедру для рецензування та захисту. Студенти отримали від керівників виробничих практик вичерпні відповіді на всі питання.

Сподіваємося, що набуті на виробництві практичні знання, професійні навички та уміння, будуть в нагоді нашим студентам не тільки в навчанні, а й у професійній діяльності у майбутньому. Бажаємо студентам наснаги в оформленні письмового звіту про результати практики та подальшого успішного їх захисту.

Завідувач кафедри обліку та аудиту Т.Г. Маренич