Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Ректор ХНТУСГ вітає з Днем фермера

Шановні друзі! Цього року Україна вже вдруге відзначає День фермера, який є святом для значної кількості сільськогосподарських виробників. Лише в Харківській області зареєстровано понад 1,3 тисячі фермерських господарств. А загалом виробничу діяльність в Україні  здійснюють понад 47 тисяч  фермерських господарств, які дають значну долю валової продукції сільського господарства і забезпечують продовольчу безпеку нашої держави.

Ми пишаємося тим, що багато фермерів а також керівників фермерських господарств є випускниками нашого університету і підтримують стосунки із своєю Альма-Матер. Вони люблять землю, знають ціну хліборобської праці і своїми досягненнями прославляють наш університет. Крім того, багато наших студентів проходять виробничу практику у фермерських господарствах Харківської області. І ми щиро вдячні керівникам цих господарств за плідну співпрацю та партнерські відносини.

Тому сьогодні від імені Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка я щиро вітаю всіх фермерів і керівників фермерських господарств, а також членів їхніх родин,  з Днем фермера і бажаю їм доброго врожаю та щедрої винагороди за нелегку працю.

Закликаю до подальшого розвитку співпраці між вищою школою і фермерськими господарствами, зокрема щодо підготовки висококваліфікованих кадрів  для таких господарств і наукового супроводу їхньої діяльності.

Зі святом!

З повагою, Олександр Нанка,

ректор ХНТУСГ.

Ректор ХНТУСГ вітає з Днем фермера