Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Нагородження переможців творчого конкурсу

18  червня під час урочистої церемонії вручення  дипломів магістрам ХНТУСГ в актовій залі також пройшло нагородження переможців конкурсу студентських робіт на кращий відеоролик про наш університет та його навчально-наукові підрозділи. Згаданий конкурс був організований відділом медіакомунікацій ХНТУСГ, відділом виховної роботи студентів та Профспілковим комітетом.

Загалом на конкурс було подано 8 відеоробіт, які оцінювало компетентне журі. Відеороботи учасників конкурсу також були виставлені на Ютюб-каналі ХНТУСГ для загального огляду. В результаті  конкурсного відбору журі визначило  чотири кращі роботи, автори яких були відзначені  дипломами та грошовими преміями. Їх вручав ректор університету О.В. Нанка та керівник відділу виховної роботи студентів М.О. Кірюхіна.

Отже, Дипломом І ступеня і грошовою премією було нагороджено магістра  ННІ технічного сервісу Стаса Бурова за відеоролик, який набрав понад 1000 переглядів.

Дипломом І ступеня і грошовою премією також було відзначено оригінальний відеоролик студентів ННІ бізнесу менеджменту і права Кирила Коробова і Микиту Грудєва.

Дипломом 2 ступеня за  відеоролик відзначено творчу групу студентів факультету Транспортних технологій і логістики.

І Дипломом 3 ступеня відзначено  відеоролик творчої групи студентів ННІ Механотроніки та систем менеджменту.

Ще раз вітаємо переможців творчого конкурсу із заслуженими нагородами, а також бажаємо їм і далі удосконалювати свою майстерність та досягати нових перемог.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.