Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Турецький бізнесмен завершив навчання в ХНТУСГ

Цього тижня іноземні студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка складати державні іспити та захищали кваліфікаційні роботи на здобуття освітнього ступеню «Бакалавр». Випускники успішно впоралися із поставленими задачами і вже готуються до отримання дипломів.

Серед цьогорічних випускників успішно завершив навчання в нашому університеті один з найвпливовіших бізнесменів Туреччини – Киран Ахмет. Поміж складаннями іспитів пан Ахмет зустрівся з ректором Олександром Нанкою, щоб подякувати йому за навчання і обговорити питання подальшої співпраці. Зокрема, під час зустрічі Олександр Нанка і Киран Ахмет обговорювали можливість співпраці між Факультетом сільського господарства університету в Анкарі (Туреччина) та ХНТУСГ.

Адміністрація Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та декан факультету міжнародної освіти О.Р. Азізов вітає випускників із успішним завершення навчання та бажає подальших досягнень у трудовій діяльності за здобутими спеціальностями.

Факультет міжнародної освіти ХНТУСГ.