Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбувся інформаційний семінар

Сьогодні, 9 квітня, відбувся семінар з питань  інформаційного забезпечення діяльності університету в сучасних умовах. Захід проходив  в онлайн-форматі на платформі Google Meet. В ньому  взяли участь 25 осіб, серед яких відповідальні  за інформаційний супровід сайтів та сторінок ННІ, ФТСЛколеджів, представники навчального відділу та кафедр, інших структурних підрозділів університету.

На початку семінару керівник відділу медіакомунікацій і модератор зустрічі Л. Фірсова ознайомила присутніх із специфікою роботи ВМК університету, наголосивши, що його основними цілями є розвиток внутрішнього інформаційного простору та забезпечення присутності в зовнішньому інформаційному полі для реалізації масштабнішої мети, а саме: популяризації ХНТУСГ як лідера регіону  в освітньому середовищі.

Під час семінару були розглянуті питання щодо специфіки інформаційної діяльності в університеті та відпрацювання ефективних елементів інформаційної взаємодії,  наповнення інформаційних сторінок на сайтах та в соціальних мережах, створення якісних новин тощо.

З доповідями виступили: співробітники ВМК В. Козоріз, О. Голубова, К. Коробов, інженер наукової бібліотеки О. Нестеренко. Обговорення проходило в конструктивній та динамічній атмосфері. Учасниками були порушені важливі та актуальні питання. Наприклад, зав. кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, д.е.н. проф. Р. Левкіна задала питання щодо використання матеріалів сайту для акредитації освітньо-професійних програм, на яке отримала відповідь і механізми вирішення цієї проблеми. Активну участь в обговорені взяли представники фахових коледжів ХНТУСГ Т. Бондарєва та І. Ліницька, доцент кафедри  обліку і аудиту, к.е.н. Н. Бірченко, начальник навчального відділу Н.Бережна, провідний фахівець навчального відділу Л. Сорокіна,  співробітник  центру робітничих професій О. Бондарєва та інші.

Результати роботи семінару будуть узагальнені та розіслані всім учасникам.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.