Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Університет отримав Гран-Прі за участь у освітянській виставці

28 травня завершилась ХІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2021», яка проходила в Київському Палаці спорту одночасно з Міжнародною виставкою освіти за кордоном «World Edu». Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка  традиційно брав активну участь у цих заходах із своїми напрацюваннями.

Привітання учасникам, організаторам і гостям виставок висловили Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков.

На виставках демонстрували інноваційні досягнення в освітній і наукових сферах, останні технічні новації, програмний продукт, дидактичні та методичні розробки для підвищення ефективності надання освітніх послуг. Крім того, широко були представлені навчально-методичні комплекси нового покоління для створення сучасних, безпечних і комфортних умов для інтеграції до європейського простору, упровадження компетентнісного підходу в навчанні та розвиту інклюзивної освіти.

Загалом  цього року для участі у виставкових заходах  було зареєстровано 583 освітніх заклади та наукові установи, серед яких 82 заклади вищої освіти.

За результатами роботи  організаційний комітет виставок і конкурсна комісія виставили  оцінки поданих проєктів за тематичниими номінаціями. Дуже приємно, що наш  університет отримав Гран-Прі «Вища освіта України» і Золоту медаль у тематичній номінації «Діяльність закладу вищої освіти з розвитку експорту освітніх послуг» за підписом Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета та Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя.

Вітаємо професора Ольгу Шаніну і доцента Тетяну Гавриш з високою оцінкою їхнього проєкта «Трансфер інтегрованих знань у сфері харчових технологій до світової спільноти» і бажаємо подальших успіхів та досягнень на нині освітянської і наукової діяльності.

М.Л. Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ.