Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Представники ХНТУСГ стали лауреатами конкурсу «Молода людина року 2021»

3 червня в приміщенні адміністрації Київського району м. Харкова пройшло нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2021», організатором якого виступив  комітет у справах сім’ї, молоді та спорту  Київського  району Департаменту  у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Цього року  районний конкурс об’єднав понад 50 представників освітніх закладів Харківщини, які проявили себе в різних галузях діяльності.  Серед них були й представники нашого університету. Зокрема, студент 4-го курсу ННІ БМП Микита Грудєв став лауреатом конкурсу в номінації “Культура та мистецтво“, асистентка кафедри ОВБМ Софія Міненко і доцентка кафедри обліку та аудиту Маргарита Крутько були відзначені в номінації “Наукова діяльність”, а  старший викладач кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова Євген Гаєк став лауреатом конкурс в номінації “Діяльність у галузі   виробництва і підприємництва“.

Від імені Харківської міської ради лауреатів районного етапу конкурсу “Молода людина року 2021” привітав керівник комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Київського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту  ХМР Володимир Різник. Він відзначив, що подібні заходи мають на меті розкрити  найкращі лідерські здібності учасників, а також посприяти утвердженню соціального статусу в суспільстві, активізації життєвої позиції, розвиткові та удосконаленню духовних і моральних якостей сучасної молоді.

Щиро вітаємо лауреатів районного етапу конкурсу “Молода людина року 2021”, які гідно представили на ньому наш університет, і бажаємо їм подальших успіхів та перемог.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.