Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

По-діловому і конструктивно

Сьогодні  на засіданні ректорату тривало звітування завідувачів кафедр університету про роботу у 2020-2021 роках.  Цього разу звіти складали представники ННІ Технічного сервісу та ННІ Переробних і харчових виробництв, які ознайомили з результатами роботи своїх колективів за основними показниками. Їх  вісім, але, звичайно ж,  лише цими показниками діяльність кафедр не обмежується. Тому завідувачам кафедр було  про що звітувати, підкріплюючи свої звіти  конкретними цифрами, графіками та ілюстраціями.

Приємно відзначити, що  протягом звітного періоду, не зважаючи на карантинні обмеження,  на всіх кафедрах велася активна наукова та науково-дослідницька робота. Про це свідчить кількість надрукованих статей у вітчизняних та закордонних виданнях, кількість виданих посібників, підручників та навчально-методичних матеріалів, а також кількість проведених наукових і науково-практичних конференцій.

Варто відзначити і те, що  практично на всіх  кафедрах ХНТУСГ їхні керівники та співробітники велику увагу приділяють залученню студенів до наукової роботи, тому за останній рік  суттєво зросла кількість студентів, які із своїми роботами брали участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і ставали їх переможцями.

Дякуючи завідувачам кафедр за їхню роботу, ректор університету О.В. Нанка також звернув увагу на необхідність підвищення виконавчої дисципліни серед співробітників кафедр і врахування ними тих зауважень, що прозвучали від  членів ректорату. “Основне  завдання нашого університету — це з кожним роком ставати сильнішими і кращими, підвищуючи якісні показники своєї роботи. Поки що  нам це вдається, – зазначив ректор, – але ми не можемо зупинятися на досягнутому і  маємо амбітні плани на майбутнє.  В досягненні цих планів ключова роль відводиться колективам кафедр”.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.