Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Завтра у Харкові відбудеться стратегічна сесія з питань освіти

Завтра, 24 червня 2021 року,  за ініціативи Міністерства освіти і науки України у Харкові  відбудеться Всеукраїнська стратегічна сесія «Освіта України – 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти». Під час заходу буде обговорено модель Національного технопарку з підвищення якості освіти та конструювання Дорожньої карти. Також діятиме виставка “Освіта Харківщини – 30”.

У заході візьмуть участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Юлія Гришина, керівництво Харківської ОДА, Харківської обласної ради та мерії, керівники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, ректори (директори) закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти та інші.

Початок: 10.00.

Місце проведення: м. Харків, Готель “Харків Палац” (проспект Незалежності, 2).

Орієнтовно на 12.45 планується пресбрифінг для засобів масової інформації.

Контакти для ЗМІ: 066-167-58-18 (Тетяна Огородня, пресслужба Харківської ОДА).

Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься на Youtube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

Нагадаємо, що з 31 травня  по 2 червня в Україні проходив Всеукраїнський форум “Україна-30. Освіта і наука”,   який став важливим  майданчиком для обговорення актуальних питань розвитку освіти і науки в сучасних умовах. У роботі Форуму взяв участь Президент України Володимир Зеленський,  народні депутати України,  відомі  науковці, освітяни, представники громадськості тощо.

Завтра у Харкові відбудеться стратегічна сесія з питань освіти

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.